U19: Sparta na Slovácku utkání ve druhé půli otočila

pondělí, 14. 5. 2018 10:59

Proti velice kvalitnímu soupeři jsme odehráli jeden z nejlepších poločasů v sezóně.

Dokázali jsme Spartu zaskočit a přehrát. Byli jsme aktivní, kombinovali jsme a dostávali jsme se do šancí.

V druhém poločase jsme ale nebyli už tak důrazní, plni sebevědomí a soupeř nás začal přehrávat. Bohužel aktivita nám nevydržela po celých 90 minut, v 63 minutě jsme inkasovali a soupeř po vstřelené brance ještě přidal na aktivitě. Proti takovému soupeři musíme hrát na 110% po celou dobu zápasu, jinak nejsme schopni bodově uspět.

U19: 1. FC Slovácko – AC Sparta Praha 1:2 (1:0)

Branka: Šánek

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný –  Baran, Leskovjan, Kohůt (76‘ Krejčík)  – Tomaštík (69‘ Pernica), Řehola (69‘ Vartanian), Šánek

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje ve středu 16. 5. 2018 od 13:00 v Příbrami. Přijďte nás podpořit.

neděle, 19. 8. 2018 23:09

Ve středu a v pátek předprodej na derby včera, 12:29