U19: Těsná prohra v Ostravě

pondělí, 19. 3. 2018 08:00

V prvním poločase jsme nedokázali zachytit nástup soupeře, který byl rychlejší, důraznější, fotbalovější a odhodlanější.

Soupeř zaslouženě šel do vedení 2:0. Po tomto výsledku jsme začali i my konečně hrát s přístupem a nasazením, které je potřeba v první dorostenecké soutěži.

V úvodu a prakticky celý druhý poločasu jsme soupeře přehrávali a vytvářeli jsme si tlak, ze kterého jsme dokázali utkání zdramatizovat, bohužel se nám nepodařilo utkání otočit a tak jsme nechali všechny body v Ostravě.

V druhém poločase jsme předvedli velice zlepšený a kvalitní výkon, který by si vyrovnání určitě zasloužil, bohužel utkání se nehraje pouze 60 minut, ale celých 90.

U19: FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko 3:2 (2:0)

Branky: Miklík, Krejčík

Sestava 1.FC Slovácko: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Krejčík, Kohút – Pernica (80‘ Tomaštík, Řehola (75‘ Švrček), Hajnoš

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Další mistrovské utkání se hraje ve čtvrtek 30. 3. 2018 od 14:00 v Českých Budějovicích proti Bynamu. Přijďte nás podpořit.

neděle, 15. 7. 2018 15:24