U19 úspěšná proti Bohemians 1905

neděle, 17. 5. 2015 22:39

U19: Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2) - hráno 16.05.2015, 13:00 (Loko Vršovice)

Branky (asistence): Kubala (Vinkler); Ohnutek (Tkáč); Kaňovský (Machalík)

Sestava:  Semanko – Flasar, Suchý, Tkáč, Čajka (80´ Síleš) - Křivánek, Machalík, Ohnutek - Vinkler, Kubala (83´ Michalec), Rezek (87´ Kaňovský)

Hodnocení: Další kolo dorostenecké ligy odehrála naše devanetáctka ve Vršovicích na hřišti Bohemians. Úvod utkání patřil hned naším hráčům a po pěkné křídelní akci tečoval střelu Vinklera Kubala a vedli jsme jedna nula. Po celý první poločas bylo naše mužstvo lepší, zejména v kombinaci a po jednom z rohových kopů se prosadil Ohnutek. Druhý poločas se domácí zlepšil a postupně převzal iniciativu, při které zaslouženě snížil po individuální chybě. Nakonec se Slovácko radovalo ještě z jednoho gólu a tím pádem i celkového vítězství, to když se prosadil Kaňovský po pěkné akci Křivánka s Machalíkem.

V dalším kole přivítá naše U19 v sobotu 23.5. od 12:00 na domácím hřišti Liberec.

pondělí, 20. 5. 2019 19:34