U19: V penaltovém rozstřelu šťastnější Opava

pondělí, 9. 10. 2017 08:41

Slovácko remizovalo na půdě Opavy 1:1, v penaltách jsme propadli a vezeme z Opavy pouze bod.

U19: SFC Opava – 1. FC Slovácko 1:1 (0:1) Penalty 4:1

V prvním poločase jsme dobře kombinovali a dostávali se do příležitostí i šancí, které jsme neproměňovali.

Z naší převahy jsme nakonec dokázali vytěžit úvodní branku utkání. Na těžkém terénu jsme nedokázali být tolik efektivní.

V druhém poločase jsme nepochopitelně vyklidili hřiště. Prohrávali jsme osobní souboje, laxně jsme ztráceli míče při kombinaci a nedokázali jsme zachytávat soupeřův protiútok.

Na konci utkání jsme byli potrestáni vyrovnávající brankou a nakonec jsme prohráli i na penalty.

Branka: Řihák

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Chytil (84. Furmánek), Baran – Pernica, Janša, Hajnoš

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Příští zápas

V dalším kole čeká Slovácko utkání s Brnem. Utkání se hraje v sobotu 21. 10. 2017 od 11:00 hod. na půdě soupeře.

neděle, 21. 10. 2018 14:24