U19 v prvním jarním kole remizovala

neděle, 22. 2. 2015 19:05

U19: Meteor Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0) - hráno 21.02.2014, 13:00 (Bedřichovská ul.)

ŽK: Suchý, Síleš

Sestava:  Semanko – Flasar, Suchý, Síleš, Fojtášek - Křivánek, Machalík, Ohnutek (60´Sadílek) - Vinkler (80´Mareš), Vaďura (60´Martiš), Rezek

Hodnocení: První jarní kolo odehráli hráči Slovácka U19 na novém umělo-travnatém hřišti Meteoru Praha. V úvodním poločase měli sice naši hráči převahu, ale domácí hráli velmi dobře defensivně a svou agresivní hrou dovolili Slovácku pouze několik střel z dálky. Druhý poločas přinesl hru s mnohem větším fotbalovým rozdílem, ve prospěch našeho týmu, který ale nevedl ke gólovému rozdílu. Proto si naši dorostenci odváží z Prahy pouze bod.

V prvním domácím zápase jarní části sezony přivítá U19 v pátek 27.2. od 11:00 Sigmu Olomouc.

sobota, 16. 3. 2019 19:11