U19: Vedení s Plzní Slovácko neudrželo

středa, 04.04.2018 08:11

V tomto utkání jsme předvedli daleko lepší výkon, než v úterý proti Českým Budějovicím.

Naše nasazení a přístup ke všem prvkům hry byl daleko lepší. Naše odhodlání bylo odměněno brankami o které se postaral Kohút a Řihák.

Bohužel i v tomto utkání jsme se nevyvarovali individuálních chyb, které měli za následek 3 standardní situace, které jsme v rozmění 15 minut podcenili a neubránili.

Nutno podotknout, že soupeř byl velice kvalitní a zdatný a během zápasu si vytvořil několik brankových příležitostí. Je jen škoda, že ještě v 72 minutě utkání vedeme o 2 branky a nakonec odcházíme poraženi.

U19: 1. FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň 2:3 (1:0)

Branka: Kohút, Řihák

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Baran, Kohút – Tomaštík (86‘ Pernica), Řehola (71‘ Švrček), Šánek (87‘ Janík)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 7. 4. 2018 od 11:00 na Širůchu proti Karviné. Přijďte nás podpořit.