U19 veze bod ze Sparty

neděle, 2. 10. 2011 15:01

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči. Aktivitou, pohybem a kvalitní kombinací si dokázali vytvořit územní převahu, ze které pramenily brankové příležitosti. Slovácko nedokázalo udržet míč ve své moci zejména díky nepřesnostem. V 16. min. utkání zúročili domácí svoji převahu a vstřelili úvodní branku utkání -1:0.

Do druhé půle vstoupili hráči Slovácka mnohem aktivněji. Dokázali si vytvořit trvalý tlak a ohrožovali branku soupeře. V 56. minutě našel Machač kolmou přihrávkou za obranu Janečku, který se individuálně prosadil a snížil na 1:1.

Hra dostala tempo a šance střídali na obou stranách. Po rohu Bartoš zakončil z prvního doteku opět Janečka, ale jeho střelu dokázal hráč Sparty vykopnout z brankové čáry. Další šance již zůstaly na obou stranách neproměněny a Slovácko si odváží zasloužený bod.

Sparta Praha - 1.FC SLOVÁCKO 1:1 (1:0)

Branka: Janečka

Sestava 1.FC Slovácko: Urbánek – Foltýn, Křivánek, Pilka, Hladiš  – Machač (Groulík), Banasik, Trávník, Bartoš – Kovář, Janečka (Lipoti)

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

V následujícím kole přivítají hráči Slovácka na domácím hřišti Opavu na stadionu Širůchu v sobotu ve 11. hodin.