U19 veze bod ze Zlína

čtvrtek, 16. 8. 2012 09:26

Slovácko nenavázalo na vydařený vstup do soutěže. Hře scházel potřebný pohyb, nedařilo se udržet míč a kombinovat. Zbytečně jsme se uchylovali k nakopávaným míčům, které soupeř dobře pokryl. V obranné fázi jsme domácí hráče pozdě dostupovali a pouštěli je do zakončení. Ve 43. minutě domácí hráči měnili skóre utkání po pokutovém kopu.

Do druhé půle vstoupili hráči Slovácka aktivněji. Stále se však nedařilo tvořit si vyložené brankové příležitosti. V 70. minutě ale Janečka využil zaváhání obrany domácích a po individuální akci srovnal na 1:1. Slovácko ožilo a začalo mít více ze hry. V zakončení však scházela přesnost. Do konce utkání se skóre již nezměnilo.

FC FASTAV Zlín - 1.FC SLOVÁCKO   1:1
Branka: Janečka

Sestava: Vejmola – Rusňák, Břečka, Řepka, Palička – Michna, Machač, Ťok (Holík), Hanák (Slaný) – Kübl, Janečka

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

sobota, 22. 6. 2019 14:51