U19: Výhra nad Sigmou Olomouc!

pátek, 6. 6. 2014 10:26

Hned v první minutě utekl hostující obraně Galuška, přihrál Vinklerovi a po jeho střele se vyznamenal hostující brankář. Hosté měli v prvním poločase optickou převahu, ale kromě několika střel ze střední vzdálenosti spolehlivého Semanka výrazně neohrozili.

Hráči Slovácka naopak byli přímočařejší a nebezpečnější. Nejprve se trefil z 20m Vinkler nechytatelně k tyči – 1:0 a o chvíli později zaběhl Galuška za obranu Sigmy na prodloužený míč Vaďurou a nezaváhal – 2:0. Jelikož rozhodčí odpustil hostům penaltu za faul na pronikajícího Machalíka, více branek již v první půli nepadlo.

V druhém poločase tempo hry zvolnilo. Hosté i přes nepříznivý stav nikam nespěchali, hra se srovnala. Ani jedno mužstvo si již v zápase výraznou šanci nevypracovalo a stav utkání se do konce tudíž nezměnil.

M.Hlahůlek: V zápase jsme podali dobrý výkon, hlavně v prvním poločase. Olomouc měla sice více ze hry, ale nějakou výraznou šanci si nevytvořila. Musím říci, že jsem byl překvapen jak lehce jsme se dostávali k soupeřově brance. V druhém poločase jsme čekali, že soupeř bude chtít s výsledkem něco udělat, ale nestalo se a tak jsme vyhráli zaslouženě.

1.FC Slovácko – Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

Branky: 25.Vinkler, 33.Galuška

Sestava: Semanko - Flasar, Suchý, Síleš, Martinka (88.Fojtášek) – Heřmánek (78.Jergl) Ohnutek, Machalík – Galuška (86.Mareš L.), Vaďura (61.Martiš), Vinkler.

Trenéři: Z.Botek, M.Hlahůlek, V.Uhlíř

středa, 10. 10. 2018 20:50