U19: Výhra ve Frýdku-Místku 4:0

úterý, 17.04.2018 09:57

Starší dorost si poradil s Frýdkem-Místkem 4:0.

Konečně jsem protrhli výsledkovou smůlu a dokázali jsme v utkání uspět. Po dlouhé sérii prohraných utkání jsme zvítězili na půdě Frýdku Místku. V prvním poločase jsme si vytvořili mnoho brankových příležitostí, ale dokázali jsme proměnit jen 2.

V druhém poločase náš výkon nebyl ideální, naší laxností a zvýšenou aktivitou soupeře jsme se dostali pod tlak, ale další branka do sítě nás uklidnila a v závěru jsme dominovali a přidali další. I když jsme nebyli v ideálním rozpoložení, utkání jsme zvládli a vyhráli zaslouženě 4:0.

U19: MFK Frýdek Místek – 1. FC Slovácko 0:4 (0:2)

Branka: Kohút 2x, Vartanian, Hajnoš

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný –  Baran, Krejčík Kohút (72‘ Leskovjan) – Tomaštík (58‘ Hajnoš), Vartanian, Šánek (79‘ Jahoda)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 21. 4. 2018 od 11:00 na Širůchu proti Opavě. Přijďte nás podpořit.