U19 vyhrála v Opavě 4:0

pondělí, 30. 4. 2012 11:07

Ve 27. kole 1. dorostenecké ligy sehráli hráči 1.FCS  domácí utkání se Spartou Praha

27. kolo1.DL

SFC Opava - 1.FC SLOVÁCKO  0:4

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, mělo lepší pohyb a kvalitní kombinaci. Vytvořeným brankovým příležitostem ale scházela přesnost. Ve 33. minutě ale prodloužil dlouhý míč Haša za obranu soupeře a Prajza přehodil vybíhajícího brankaře domácích – 0:1. Slovácko se nadále pohybovalo spíše na polovině soupeře, který ale hrozil z rychlých protiútoků. Ve 44. minutě po příhře Břečky zvýšil střelou Haša – 0:2.

Vstup druhé půle se Slovácku vydařil. Hned v první minutě odvrácený centr Foltýna trefil z prvního doteku Pilka 0:3. Dále se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami s výjimkou dvou akcí domácích hráčů. Při jedné dobře zakročil Urbánek, při druhé mělo Slovácko štěstí, když střela z 20 metrů skončila na břevnu branky. V poslední minutě uzavřel skóre utkání Pilka, když se dobře zorientoval v pokutovém území a prostřelil brankaře domácích – 0:4

Branky: Prajza, Pilka 2, Haša

Sestava: Urbánek – Břečka, Křivánek, Řepka, Foltýn – Zůbek (Kübl),Banasik, Pilka (Groulík), Bartoš, Prajza (Machač) – Haša (Fojtášek)

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

Příští utkání sehrají nejstarší dorostenci Slovácka na domácí půdě s Brnem,  v úterý  1.5. v  11.00.

neděle, 11. 11. 2018 15:28