neděle, 16. 10. 2011 12:33

„U19“ – Slovácko v derby bodovalo naplno

V 11. kole 1. dorostenecké ligy sehráli hráči 1.FCS utkání v Brně.

Zbrojovka Brno - 1.FC SLOVÁCKO 0:2 (0:1)

Utkání sehrané v dobrém tempu a nasazení. Slovácko se prezentovalo aktivní hrou a dobrým pohybem, ale scházela přesnost a důraz v zakončení. Již v 10.minutě měl po kombinační akci v levém křídelním prostoru příležitost Haša, ale neproměnil. Domácí hráči také dokázali ohrozit branku Slovácka, ale Vejmola byl vždy pozorný. Ve 34.minutě se po postupném útoku dostal k míči v pokutovém území Bartoš, jehož zastavil za cenu faulu brankář domácích hráčů. Nařízenou penaltu Kovář proměnil – 0:1.

Ve druhé půli se hosté snažili o navýšení skóre. Šance Bartoše a Haši ale zůstaly neproměněny. Domácí tým neskládal zbraně a svoji aktivitou se tlačil před branku hostí. V 88. minutě ale hráči Slovácka rozhodli o plném bodovém zisku, kdy Haša předložil míč Lipotimu, který se nemýlil – 0:2.

Branky: Kovář, Lipoti

Sestava: Vejmola – Foltýn, Křivánek, Pilka, Hladiš – Machač (Kübl), Banasik, Trávník (Groulík), Bartoš – Kovář (Řepka), Haša (Lipoti)

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

V následujícím kole sehrají hráči Slovácka utkání na půdě Bohemians Praha v sobotu ve 14.00.