U19 zdolala lídra tabulky z Teplic 4:1

pondělí, 22. 10. 2012 12:54

Do utkání vstoupily oba celky aktivně. Hra byla vyrovnaná a odehrávala mezi šestnáctkami s občasnými brankovými příležitostmi na obou stranách. V závěru první půle zahrávalo Slovácko standardní situaci. Fojtášek uplatnil svůj důraz a domácí šli do kabin s vedením 1:0.

V začátku druhé půle se dostali ke slovu hosté, když dokázali snížit na 1:1 a vytvořili si mírnou územní převahu. Slovácko ale zmobilizovalo všechny síly a dokázalo zatlačit Teplice na jejich polovinu. Z následné převahy hráči Slovácka vytěžili řadu standardních situací. Ve dvou z nich se opět dokázal prosadit Fojtášek, který tak dovršil svůj hatrik. V závěru utkání ještě přidal branku Janečka a domácí hráči se mohli radovat z cenného vítězství 4:1.

1.FC SLOVÁCKO – FK Teplice 4:1
Branky: Fojtášek 3, Janečka

Sestava: Vejmola – Rusňák, Břečka, Bucala, Palička – Michna (Groulík), Machač (Cigánek), Ťok, Fojtášek  -  Janečka (Tesař), Andreou

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

neděle, 13. 10. 2019 19:31