U19 zdolala Mladou Boleslav

úterý, 12. 5. 2015 22:26

U19: 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 3:1 (2:1) - hráno 09.05.2015, 14:00 (Širůch)

Branky (asistence): Rezek (Křivánek); Suchý (Machalík); Rezek (Vinkler)

Sestava:  Semanko – Flasar, Suchý, Tkáč, Mareš (65´Pospíšil) - Křivánek, Machalík, Ohnutek - Vinkler (87´Šmatelka), Kubala (85´Kaňovský), Rezek

Hodnocení: V sobotu se hrál na Širůchu velmi pohledný dorostenecký fotbal. První poločas dominovala domácí jedenáctka, když se prosazovala rychlou a přímočarou kombinaci. Po jedné z hezkých finálních přihrávek šli domácí do vedení zásluhou Rezka. Slovácko trochu přibrzdil gól hostů z penalty, ale zasloužené vedení do poločasu vrátil domácím Suchý. Druhý poločas se Slovácku už tolik nedařila kombinace a hosté se dostávali do většího tlaku na soupeřovu branku, ale jedinou jejich šanci chytil Semanko. Tak rozhodla o konečném výsledku individuální akce Rezka, který krásnou střelou stanovil konečný výsledek zápasu.

V dalších utkáních zajíždí U19 na hřiště soupeřů, ve středu 13.5. do Příbrami, v sobotu 16.5. na Bohemians 1905.

sobota, 21. 4. 2018 22:32