U19 zdolala vedoucí Slavii !

sobota, 23. 4. 2011 09:20

U19 si po Sigmě poradila i se Slávií

1.FC Slovácko – Slavia Praha 1:0 (0:0)

Ve 22.kole celostátní dorostenecké ligy zavítal na Širůch první celek tabulky, pražská Slavia. Domácí se však slavného jména ani silného soupeře nezalekli, po většinu času byli minimálně vyrovnaným týmem a po vyloučení hostujícího Hurky v 60.minutě se snažili o vstřelení vítězného gólu. To se povedlo třináct minut před koncem kapitánu Kolínkovi, který ostrou střelou z 20m prostřelil slávistického brankáře – 1:0. Do konce utkání se již ani na jedné straně vážnější šance nevyskytla a tak dorostenci 1.FC Slovácka mohli po závěrečném hvizdu slavit velký úspěch.

Branka: 77. Kolínek

Sestava: Slovák – Malý, Mikulica, Křivánek, Prajza – Stráník (80. Dolina), Kolínek, Svízela, Jeleček – Haša (89. Lipoti), Kovář (85. Bančák). Trenéři: J.Kameník, S.Vajčner.

neděle, 11. 11. 2018 15:28