U19 zvítězila v Hradci Králové

pondělí, 24. 11. 2014 08:32

U19: Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1) - hráno 22.11.2014, 12:00 (hřiště Bavlna)

Branky:   52´ 1:2  Novák  -  19´ 0:1  Zajíc pen.  (Machalík);  48´ 0:2 Rezek (Machalík)

ČK: 56´ Suchý

Sestava:  Semanko  – Flasar , Suchý, Síleš, Fojtášek  - Ohnutek, Heřmánek (77´Sadílek), Machalík  -  Rezek (61´Mareš L.),  Zajíc, Vinkler (88´Mareš T.)

Rozpisově poslední utkání podzimní části celostátní dorostenecké ligy odehráli hráči Slovácka v Hradci Králové. V první poločase bylo naše mužstvo aktivnější a zaslouženě šlo do vedení. Druhý poločas začal pro Slovácko ještě lépe, hned ve třetí minutě druhé půle navýšilo své vedení, ale následně Hradec potrestal chybu v rozehrávce a snížil na rozdíl jedné branky. Po kontaktní brance ovlivnilo další průběh utkání velmi přísné vyloučení hostujícího hráče. Od té doby se naši dorostenci bránili tlaku Hradce a i za pomocí štěstí vybojovali těsnou výhru.

Příští zápas sehraje U19 v sobotu 29.11. od 13:00 na hřišti Pardubic.