U19 zvítězila v Karviné

pondělí, 7. 9. 2015 10:09

U19: MFK OKD Karviná - 1.FC Slovácko 1:3 (1:2) - hráno 04.09.2015, 12:00 (Bažantnice)

Branky (asistence): 13´ Kubala (Křivánek); 40´ Kubala (Pospíšil); 46´ Crouz (Kubala)

Hodnocení: Tradičně bojovné utkání odehráli hráči Slovácka na půdě Karviné. Od začátku se hrál agresivní fotbal na velmi těžkém terénu. Hosté se tentokrát vyrovnali s velmi důraznou hrou Karviné a díky větší fotbalovosti si vytvářeli více příležitostí, které dokázali proměnit. Přestože hned od úvodu prohrávali, dokázali ještě do poločasu otočit skóre zápasu díky produktivitě Kubaly. A když v úvodu druhé půle navýšil skóre výstavní trefou Crouz, bylo o konečném výsledku rozhodnuto.

Sestava: Trmal – Flasar, Demeter, Tkáč, Čajka - Křivánek, Pěnička (84´ Kaňovský), Crouz (86´Horák) -  Pospíšil (84´Janík), Kubala (89´Salay), Rezek (84´Mareš)

Trenéři: Psotka, Palinek

Příští zápas sehrají starší dorostenci v sobotu 12.9. ve 12:00 na Širůchu proti Hradci Králové.