U19 zvítězila v Liberci

pondělí, 27.10.2014 08:21

U19: Slovan Liberec - 1.FC Slovácko  1:2 (1:0)   - hráno 25.10.2014, 14:00 (hřiště Městský stadion)

Branky:   03´ 1:0  Doležal - 46´ 1:1 Machalík (Zajíc), 88´ Suchý (Martiš)

Sestava:  Semanko  – Flasar, Suchý, Síleš, Mareš L.  - Křivánek, Ohnutek, (77´Heřmánek), Machalík  -  Rezek (67´Martiš), Zajíc (86´Vaďura), Vinkler (89´Fojtášek)

Hodnocení: V Liberci se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním hráli domácí rychleji a odvážněji a zaslouženě se ujali vedení. Naši hráči se nemohli dostat do souvislé kombinace a častými chybami nenavázali na předchozí výkony. Druhý poločas začalo Slovácko větší aktivitou a rychlejší kombinací. Hned v úvodu se podařilo hostům vyrovnat a po celý zbytek poločasu šli za otočením zápasu. Což se jim nakonec podařilo a hlavičkou Suchého dali konečnou podobu výsledku.