U19 zvítězila v Mladé Boleslavi

pondělí, 13. 10. 2014 10:45

U19: Mladá Boleslav - 1.FC Slovácko 2:4 (1:0)   - hráno 11.10.2014, 14:00 (hřiště Městský stadion)

Branky: 13´ 1:0 Dohnalík;  91´ 2:4 Košek  -  49´ 1:1  Rezek (Vaďura); 55´ 1:2 Machalík (Mareš L.);  59´ 1:3 Machalík (Vinkler);  67´1:4  Vinkler (Heřmánek)

Sestava:  Semanko (87´Bartoš) – Flasar, Suchý, Síleš, Mareš L. (82´Fojtášek) - Křivánek, Heřmánek (69´Ohnutek), Machalík  -  Rezek (66´ Martiš), Vaďura (74´Zajíc), Vinkler

V dalším kole hráli starší dorostenci v Mladé Boleslavi. Od začátku se hrál fotbal ve vysokém tempu. Domácí byli důraznější a přímočařejší zejména v pokutových územích. Hosté byli kombinačně silnější, ale v prvním poločase se nedostávali do ohrožení branky domácího brankáře. Proto po první poločase byl výsledek příznivější pro Boleslav. Druhý poločas se začalo Slovácko tlačit více do střelby, do finální fáze se zapojovalo více hráčů, než v poločase prvním. Výsledkem bylo otočení stavu na 1:3 již po dvaceti minutách. Když čtvrt hodiny před koncem zvyšoval Vinkler, bylo o cenném vítězství pro Slovácko rozhodnuto. Domácí, kteří hráli velmi bojovně a agresivně, byli až do konce utkání nebezpeční a v nastaveném čase se jim podařil snížit na konečných 4:2.

V sobotu 18.10. od 13:00 přivítá U19 tým Bohemians 1905. Hraje se na stadionu Širůch.