U19 zvítězila ve Zlíně 5:1

středa, 17. 8. 2011 16:12

Dorostenci Slovácka ve 2. kole dorostenecké ligy zdolali Tescomu Zlín na její půdě vysoko 5:1.

Slovácku nevyšel vstup do utkání a již ve 2. minutě prohrávalo 1:0. Hosté však dokázalo bleskově vyrovnat, když se ve 4. minutě trefil Fojtášek po centru Zůbka. Slovácko bylo fotbalovější a ve 27. minutě se po kombinaci Haši a Zůbka druhý jmenovaný individuálně prosadil a zvýšil na 2:1.

Slovácko do druhého poločasu vystřídalo Fojtíška za Kováře, který přinesl oživení hry. To se projevilo v 57. minutě, kdy centr na zadní tyč vrátil Haša zpět před bránu, kde byl připravený Marián Kovář, který zvýšil na 3:1.

O deset minut později to již bylo 4:1, když Bartoš přihrával do šestnáctky, kde Roman Haša pěknou individuální akcí přehodil domácího gólmana. O dvě minuty později se Slovácko radovalo popáté. Haša přetáhl balón na Kováře, který míč protlačil až do brány a zvýšil na konečných 5:1.

„Nevyšel nám vstup do utkání a po individuálních chybách jme prohrávali. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat a utkání otočit. Útočná fáze byla velmi dobrá, kreativní, ale čeká nás ještě spousta práce,“ zhodnotil utkání Jan Kameník

U19 – FC Tescoma Zlín – 1.FC Slovácko 1:5 (1:2)