V generálce remíza s Olimpik Doněck

sobota, 14. 2. 2015 18:01

Slovácko v generálce před jarním startem Synot ligy remizovalo v Turecku se čtvrtým týmem ukrajinské ligy Olimpik Doněck 0:0.

První zajímavá šance Slovácka přišla v 15. minutě, kdy Michal Trávník vracel míč na Šumulikoskeho, jehož tvrdá rána šla těsně nad břevno.

Chvíli na to zakončoval ve skluzu Michal Trávník, ale jeho pokusu chyběla potřebná razance.

I ve druhém poločase mělo Slovácko několik šancí v podání Libora Doška, který se dostal dvakrát do zakončení hlavou, ale gólman Doněcku předvedl dva výborné zákroky.

Bez práce však nebyl ani Milan Heča, který vychytal šance ukrajinského týmu. Slovácko tak v posledním zápase remizovalo s Olimpikem Doněck 0:0.

Olimpik Doněck – 1.FC Slovácko 0:0

1.FC Slovácko: Heča – Kuncl (70. Reinberk), Rada, Břečka, Šimko – Hlúpik (63. Diviš), Kalouda (67. Valenta), Šumulikoski, Trávník (67. Havlík), Kerbr – Došek

„Byl to jednoznačně nejsilnější soupeř naší přípravy. Zápas měl velkou kvalitu hlavně v prvním poločase, kdy to bylo kvalitní z obou stran. Odehráli jsme slušný zápas a myslím si, že jsme na ligu připraveni,“ říká trenér Slovácka Svatopluk Habanec.

„Nezastírám, že mě netrápí, že jsme nedali ze čtyř zápasů ani jednu branku. Na pátek bych chtěl pozvat fanoušky aby nás přišli povzbudit, budeme to potřebovat. Věřím, že budou našim dvanáctým hráčem a společně zápase zvládneme,“ dodává Habanec.

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk před 8 hodinami
Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32