středa, 31. 8. 2011 13:35

Z Olomouce po dobrém výkonu tři body!

4.kolo SCM U16

Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 1:3 (0:0)

V prvním poločase se hrál oboustranně svižný fotbal, šance měly obě mužstva, ale jak domácí tak hosté v dobrých příležitostech branku netrefili. Hned v úvodu druhého poločasu po nedorozumění obrany Olomouce zachoval hostující Minář chladnou hlavu a s přehledem překonal domácího brankáře - 1:0 pro Slovácko. Za necelých pět minut se postavil k trestnému kopu Sadílek a gólman domácích byl na jeho krásnou střelu krátký – 2:0 pro Slovácko. V následujících minutách se hrál fotbal nahoru dolů, domácí tlačili, ale hosté byli stále nebezpeční a pět minut před koncem po přihrávce Galušky definitivně rozhodli zápas Krylem – 3:0. Domácím se podařilo dvě minuty před koncem po rohovém kopu a následném závaru už jen snížit na konečných 1:3.

Branky: 41.Minář, 45.Sadílek, 75.Kryl

Sestava: Semanko - Suchý, Ohnutek, Síleš, Petrucha – Vinkler (75. Skřivan), Silnica, Sadílek, Machalík (60.Skočík) – Minář (52.Kryl), Galuška (76.Zajíc).