V pátek do předprodeje a pro zpravodaj

čtvrtek, 16. 4. 2009 09:15
V pátek do předprodeje a pro zpravodaj
mic_u_branky.jpg
Stejně jako před každým domácím zápasem i tento pátek bude probíhat předprodej na sobotní utkání s Mostem. Na hlavní pokladně městského fotbalového stadionu v Uherském Hradišti si můžete zakoupit vstupenky od 15:00 do 18:00 hod. Společně se vstupenkou si můžete zakoupit i zápasový zpravodaj.

Co vás čeká ve zpravodaji?

Trenér Mostu: Na zanďoura nehrajeme


Po dvou porážkách jste si na Opavě chtěli takříkajíc spravit chuť. Efekt byl spíš ale obrácený. Vstřelit dva góly a přesto nevyhrát.
Z utkání jsem hodně zklamán. Do fotbalu už dělám dlouho, ale ještě jsem nezažil, aby soupeř za celé utkání nevystřelil na bránu a přesto dal gól a odvezl si bod. Tohle vás pak mrzí dvojnásob. Celé utkání jste jasně lepším týmem, pak uděláte jednu chybu v podobě vlastního gólu a je vymalováno. Dáte dva góly, a i když remizujete, pro mě je to prohra. Prostě míč je kulatý a už nemá cenu se tím dál zaobírat.

Teď si jedete chuť spravit na Slovácko?
Tak jako každý trenér i já chci bodovat v každém utkání... (více ve zpravodaji)

Mazura: Stále se snažíme najít kreativního záložníka

Po utkání s Třincem jste říkal, že zkušení hráči by si měli s podobnými šancemi poradit. Asi jste měl na mysli Holubovu hlavičku a Cleberovu dorážku.
Samozřejmě. Jsou to zkušení hráči a zvláště u Radima je to nepříjemné. Přišel jako střelec a zatím mu to tam nepadá.

Proto jste ho nechal sedět v utkání s Baníkem a vytáhl jej jako žolíka?
S Baníkem jsme chtěli hrát trochu defenzívněji. Tam by toho vepředu moc neudělal. Dneska si myslím, že měl zase náznaky. Od Kubáně vynikající pas, kdyby si jej trochu lépe zpracoval, tak by se tam dostal. Nakonec ale s Baníkem zápas rozhodla penalta na něj. Dostane trochu času, aby se na to podíval s odstupem. Absolvoval celou přípravu, všechny zápasy, tak ať si psychicky odpočine a neleželo na něm, že nedává góly... (více ve zpravodaji)

Fujerik: V záloze se cítím líp

I ve Vítkovicích si hodně podporoval ofenzívu. V prvním poločase si také dvakrát měl blízko ke skórování. Na první centr nedosáhl Kazár o centimetry a druhé sražené přihrávce chyběly také jen centimetry.
Dával jsem zpětnou přihrávku pod sebe a jejich hráč ten míč srazil. Balon prošel brankáři mezi rukama je jen škoda, že na něj nikdo z našich nedosáhl. Byl z toho jenom roh. A při tom centru na Kazára chyběly skutečně jen centimetry. To už je o štěstí.

Přesto, nedala se ta přihrávka lépe načasovat?
Myslím, že ne. Už jsem s tím míčem nemohl nic dělat. Dobíhali mně obránci a tak jsem se snažil dostat míč do kapsy před bránu. Viděl jsem Kaziho, jak tam nabíhá a je škoda, že na to nedosáhl... (více ve zpravodaji)

Perůtka: Jsem rád, že hraji

Pro tebe to byl asi hodně nezvyklý post?
Trenér mě tam postavil a já jsem profesionál, takže si nemohu vybírat. Myslím ale, že se nemám za co stydět. Hrál jsem tam po prvé, ale hráči mně pomohli, dirigovali mě, takže jsme to zvládli dobře.

Byla to pro tebe velká změna?
Něco jiného to bylo, ale když vám pomůžou hráči, chytnete se vydařeným míčem, spadne z vás nervozita a pak se to dá... (více ve zpravodaji)


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
sobota, 16. 3. 2019 19:11
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
490 a 590 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ženy vezou z Dukly bod za remízu 2:2 před hodinou
Ženy vezou z Dukly bod za remízu 2:2

Hráči v repre pauze pracovali na kondici včera, 19:34
Hráči v repre pauze pracovali na kondici

Slovácko Plus: Jan Kalabiška včera, 08:30
Slovácko Plus: Jan Kalabiška

VIDEO: Juniorka se připravuje na nadstavbu čtvrtek, 21. 3. 2019 18:57
VIDEO: Juniorka se připravuje na nadstavbu

Hološko: V kabině je perfektní parta středa, 20. 3. 2019 10:04
Hološko: V kabině je perfektní parta

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace