V posledním zápase v Turecku remíza 1:1

úterý, 12. 2. 2013 17:44

Slovácko v posledním zápase na herním soustředění v Turecku remizovalo s ukrajinským týmem FK Volyn Lutsk 1:1.

Slovácko bylo hlavně v prvním poločase lepším týmem a hrozilo převážně po standartních situacích, ale jak Došek, tak ani Trousil do černého nemířili.

Změna stavu přišla těsně před poločasem, kdy Ladislav Volešák vybídl po levé straně Reinberka, jenž do pokutového území poslal střílený cent, který Libor Došek pustil na Filipa Hlúpika a ten křižnou střelou k tyči překonal gólmana Volynu.

Ve druhém poločase přišlo vyrovnání v 55. minutě, kdy se soupeř dostal do brejku po chybě ve středu hřiště a bylo vyrovnáno.

Ukrajinský soupeř si vytvořil několik dalších závarů před brankou Slovácka, ale obrana v čele s gólmanem Hečou další gól v síti nedopustila.

Naopak Slovácko mohlo strhnout vedení na svou stranu, ale Marián Kovář své dvě šance neproměnil, stejně jako Jiří Skalák. Slovácko tak zakončilo herní soustředění v Turecku remízou 1:1.

Sestava 1.FC Slovácko: Melichárek (46. Heča) - Kuncl (60. Břečka), Trousil (60. Košút), Mezlík, Reinberk - Hlúpik (60. Kovář), Valenta (60. Trávník), Daníček (46. Hofmann), Volešák (60. Kordula) - Kerbr (60. Skalák), Došek (60. Haša)