1.FC Slovácko B - Frýdek Místek 2:2 (2:2)

Góly : 3. Hlúpik, 26. Čtvrtníček, - 12. Maceček  33. Kerbr
ŽK : Perůtka, Čtvrtníček.

Sestava : Heča - Habanec (46.Dočkal), Daníček, Urbánek (57.Dolina), Starý - Franta, Perůtka, Valenta J., Borusík (82.Ohnutek) - Čtvrtníček, Hlúpik.

Juniorka v premiéře MSFL šla do vedení už ve 3. minutě. Po kolmé přihrávce Perůtky mezi obránce obešel Hlúpik brankáře a dostal juniorku do vedení 1:0. Ve 12. minutě po chybném postavení bránících hráčů pronikl Maceček středem a a po souboji ve skluzu, na hranici faulu na brankáře Heču, se od něj odrazil míč do brany 1:1. Ve 26. minutě po kolmé přihrávce Jiřího Valenty mezi obránce, Čtvrtníček prostřelil brankáře hostů 2:1. Ve 33. minutě Frýdek po obdobné akci vyrovnal střeou k bližší tyči Kerbrem, který ve Slovácku prodloužil smlouvu a ve Frýdku Místku je na hostování. V prvním poločase byla juniorka aktivnější a taky si vytvořila víc šancí. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Frýdek často nakopával míče do útočníků a za obranu. V závěru utkání trefil Daníček po rohovém kopu prudkou střelou spojnici břevna a tyče, míč se však odrazil od brankáře mimo branku. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.