Slovácko v Trnavě prohrálo

středa, 27. 6. 2018 18:46

Slovácko v dalším přípravném zápase zajíždělo na půdu mistrovské Trnavy. Svěřenci trenéra Korduly museli dohánět dvoubrankové manko z první půlhodiny utkání. Slovácko ve druhém poločase dokázalo vyrovnat, ale Trnava nakonec zvítězila 4:2, když dokázala potrestat další chyby v defenzivě Slovácka...

Začátek utkání byl herně vyrovnaný, ale Slovácko srážely chyby v obraně. Ve 12. minutě šla  Trnava do vedení, když zmatky v obraně potrestal nadvakrát Grendel. Po půlhodině to bylo již 2:0 pro Trnavu, když byl nařízený pokutový kop, který proměnil Vlasko.

V závěru prvního poločasu se mohlo prosadit i Slovácko. Nejprve Kadlec vysunul Jakuba Petra, který poslal míč do vápna, kde na něj však nedosáhl Rezek. Ve 43. minutě se k zakončení ze střední vzdálenosti dostal Michal Kadlec, ale jeho ránu vytáhl nad břevno domácí gólman.

Druhý poločas začalo Slovácko aktivně a v 55. minutě snížil Stanislav Hofmann, který si naběhl na centr Machalíka. V 60. minutě mohlo být srovnáno, když se do míče opřel Josef Divíšek, ale trefil pouze boční síť trnavské branky.

Vyrovnávací branky se Slovácko dočkalo o čtyři minuty později, když z pravé strany poslal míč do Vápna Kohút a Filip Kubala se nemýlil – 2:2.

Slovácko nakonec obrat nedokonalo a naopak Trnava přidala další dvě branky, když v 80. a 90. minutě dokázala potrestat individuální chyby v obraně.

FC Spartak Trnava - 1.FC Slovácko 4:2 (2:0)

Sestava 1.FC Slovácko: Daněk (46. Trmal) –  Reinberk (46. Juroška), Krejčí (46. Šimko), Hofmann (70. Tkáč), Kadlec (46. Divíšek) – Tyschler (46. Machalík), Daníče, Sadílek (46. Hellebrand), Navrátil (65. Vasiljev), Rezek (46. Kohút), Petr (46. Kubala)