neděle, 13. 2. 2011 17:26

1.FC Slovácko - FCM Targu Mures 2:2 (1:1)

Branky Slovácka: 30. Ondřejka, 55. Szmek

Sestava: Filipko (46. Matalyha) - Kuncl, Kordula (46. Reinberk), Košút, Starý (46. Kubáň) - Fujerik, J. Valenta (46. Perůtka), V. Valenta (46. Cissé), Volešák (46. Nestorovski) - Švancara (46. Hlúpik), Ondřejka (46. Szmek)

V závěrečném utkání došlo ke změně a na místo čtvrtého celku polské ligy se  Slovácko utkalo se třináctým mužstvem rumunské nejvyšší soutěže. Slovácko svého soupeře přehrávalo hlavně v prvním poločase. Úvodní branku zaznamenal po přečíslení hostující obrany Ondřejka. Rumuni ve 40. minutě vyrovnali ranou z dálky.

Po změně stran trenér Soukup prostřídal sestavu a kvalita hry mírně upadla. Přesto šlo Slovácko už po desíti minutách opět do vedení. Kuncl ze strany odcentroval a Szmek se po zranění poprvé v přípravě prosadil. Vítězství však Soukupovi svěřenci neuhájili. V 70. minutě totiž jeden z rumunských útočníků prostřelil brankáře Matalyhu a stanovil konečné skóre na 2:2.

úterý, 17. 10. 2017 13:28