Veliče Šumulikoski k zápasu s Olomoucí

úterý, 29. 4. 2014 16:11
Veliče Šumulikoski k zápasu s Olomoucí
sumi290414.jpg

Záložník Slovácka Veliče Šumulikoski, by rád viděl Slovácko po skončení ligového ročníku v první šestce. Právě na šestou pozici se Slovácko posunulo vítězstvím nad Olomouckou Sigmou.

„První poločas se nám moc nedařilo, byli jsme zbytečně zalezení a dělali jsme chyby. Dali jsme sice vedoucí branku, ale herně to nebylo podle našich představ. Ve druhém poločase jsme šli herně nahoru a vytvořili jsme si řadu šancí na skórování, ale místo dalších branek přišlo vyrovnání. Naštěstí jsme v závěru strhli vedení na svou stranu a nakonec jsme vyhráli 3:1,“ vrací se zpět k sobotnímu moravskému derby záložník Slovácka.

„Už situace, že se vzhledem k okolnostem v hledišti začalo pozdě nás celkem dost rozhodilo, a když se utkání přerušilo ve druhém poločase, tak to pro nás nebylo vůbec dobře. Já sice dokážu pochopit, že fanoušky ovládají emoce, ale my chceme zaútočit na co nejlepší umístění v lize a potřebujeme jejich podporu, to co se stalo ale dělo tentokrát pro nás bylo špatně,“ vysvětluje Šumulikoski, který si myslel, že utkání se tentokrát skutečně nedohraje.

„Na devadesát procent to vypadalo, že bude konec. Pak rozhodčí po delším přerušení a odchodu do kabin naštěstí pro nás rozhodli, že dají ještě poslední šanci utkání dohrát (v tu dobu už v sektoru domácích nebyli fanoušci a situace se uklidnila). Já chápu, že fanoušci se dovolávají nějakých změn, ale pokud již za nimi dojde jejich trenér s kapitánem týmu a požádá je, aby v zájmu klubu a hráčů nechali utkání dohrát, tak by to měl být dostačující impuls. Jsme všichni na společné lodi. Zaskočilo mě to, protože tady panuje ve všech zápasech fantastická atmosféra. To byl i důvod, proč jsem se do Slovácka vracel. V sobotu se to však zvrhlo špatným směrem a my jsme necítili podporu, jakou máme v ostatních zápasech,“ pokračuje makedonský reprezentant, který věří, že Slovácku se bude dařit i v závěru ligy.

„Jsou před námi poslední čtyři zápasy, takže ve hře je dvanáct bodů a my jich chceme uhrát co možná nejvíce. I když to na první pohled vypadá, že již o nic nehrajeme, tak to není pravda. Hrajeme o pohodu, která zvyšuje sebevědomí hráčům a klubu jeho prestiž. Věřím, že na poslední domácí zápasy bude na Slovácku panovat stejně skvělá atmosféra, na kterou jsme normálně zvyklí. Jsme přeci všichni na stejné lodi a chceme pro Slovácko jen to nejlepší,“ dodává Šumulikoski.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 20. 10. 2019 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jan Kalabiška: Věřil jsem si včera, 09:07
Jan Kalabiška: Věřil jsem si

VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné neděle, 20. 10. 2019 20:11
VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné

Slovácko veze tři body z Karviné neděle, 20. 10. 2019 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou neděle, 20. 10. 2019 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace