Veliče Šumulikoski k zápasu s Olomoucí

úterý, 29. 4. 2014 16:11
Veliče Šumulikoski k zápasu s Olomoucí
sumi290414.jpg

Záložník Slovácka Veliče Šumulikoski, by rád viděl Slovácko po skončení ligového ročníku v první šestce. Právě na šestou pozici se Slovácko posunulo vítězstvím nad Olomouckou Sigmou.

„První poločas se nám moc nedařilo, byli jsme zbytečně zalezení a dělali jsme chyby. Dali jsme sice vedoucí branku, ale herně to nebylo podle našich představ. Ve druhém poločase jsme šli herně nahoru a vytvořili jsme si řadu šancí na skórování, ale místo dalších branek přišlo vyrovnání. Naštěstí jsme v závěru strhli vedení na svou stranu a nakonec jsme vyhráli 3:1,“ vrací se zpět k sobotnímu moravskému derby záložník Slovácka.

„Už situace, že se vzhledem k okolnostem v hledišti začalo pozdě nás celkem dost rozhodilo, a když se utkání přerušilo ve druhém poločase, tak to pro nás nebylo vůbec dobře. Já sice dokážu pochopit, že fanoušky ovládají emoce, ale my chceme zaútočit na co nejlepší umístění v lize a potřebujeme jejich podporu, to co se stalo ale dělo tentokrát pro nás bylo špatně,“ vysvětluje Šumulikoski, který si myslel, že utkání se tentokrát skutečně nedohraje.

„Na devadesát procent to vypadalo, že bude konec. Pak rozhodčí po delším přerušení a odchodu do kabin naštěstí pro nás rozhodli, že dají ještě poslední šanci utkání dohrát (v tu dobu už v sektoru domácích nebyli fanoušci a situace se uklidnila). Já chápu, že fanoušci se dovolávají nějakých změn, ale pokud již za nimi dojde jejich trenér s kapitánem týmu a požádá je, aby v zájmu klubu a hráčů nechali utkání dohrát, tak by to měl být dostačující impuls. Jsme všichni na společné lodi. Zaskočilo mě to, protože tady panuje ve všech zápasech fantastická atmosféra. To byl i důvod, proč jsem se do Slovácka vracel. V sobotu se to však zvrhlo špatným směrem a my jsme necítili podporu, jakou máme v ostatních zápasech,“ pokračuje makedonský reprezentant, který věří, že Slovácku se bude dařit i v závěru ligy.

„Jsou před námi poslední čtyři zápasy, takže ve hře je dvanáct bodů a my jich chceme uhrát co možná nejvíce. I když to na první pohled vypadá, že již o nic nehrajeme, tak to není pravda. Hrajeme o pohodu, která zvyšuje sebevědomí hráčům a klubu jeho prestiž. Věřím, že na poslední domácí zápasy bude na Slovácku panovat stejně skvělá atmosféra, na kterou jsme normálně zvyklí. Jsme přeci všichni na stejné lodi a chceme pro Slovácko jen to nejlepší,“ dodává Šumulikoski.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 15. 7. 2018 15:24
> všechna videa
FANSHOP
Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
1190 a 1590 Kč

Vak na boty Nike Slovácko

Vak na boty Nike Slovácko
390 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
A-tým má za sebou oficiální focení úterý, 17. 7. 2018 21:44
A-tým má za sebou oficiální focení

Tiskovka 1.FCS před startem ligy úterý, 17. 7. 2018 13:29
Tiskovka 1.FCS před startem ligy

Filip Vecheta na stáži v Bayernu Mnichov úterý, 17. 7. 2018 06:37
Filip Vecheta na stáži v Bayernu Mnichov

Ligu národů začne repre na Slovácku pondělí, 16. 7. 2018 10:30
Ligu národů začne repre na Slovácku

Slovácko v generálce remizovalo 1:1 sobota, 14. 7. 2018 17:45
Slovácko v generálce remizovalo 1:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace