Více jak 300 tisíc pro nemocnice!

středa, 06.05.2020 10:19
Více jak 300 tisíc pro nemocnice!
202005FCFZ.jpg

Dva dokážou vždy víc než jeden. V rámci společného charitativního projektu VIRTUÁLNÍ DERBY mezi 1.FC SLOVÁCKO a FC FASTAV ZLÍN se nám společnými silami podařilo vybrat 300 625 Kč. Děkujeme všem našim fanouškům, přátelům a sponzorům za zapojení se do akce na podporu nemocnic v Uherském Hradišti a ve Zlíně!

Charitativní projekt, který se nesl v duchu názvu Společně proti koronaviru dospěl do svého finále. Virtuální derby, které připravily kluby 1.FC SLOVÁCKO a FC FASTAV Zlín odstartovalo poslední týden v dubnu, kdy si dalo za cíl spojit všechny fanoušky, příznivce obou měst, přátele dobrého fotbalu, ale i dobré věci. Po dobu deseti dní si všichni mohli zakoupit vstupenky na on-line portálu a vyvrcholením bylo virtuální derby mezi oběma kluby, které se odehrálo prostřednictvím portálu onlajny.com.

Všechny zakoupené vstupenky budou navíc slosovatelné a fanoušci tak již dnes mohou získat atraktivní ceny v podobě podepsaných dresů českých reprezentantů jako například Michala Sadílka, Filipa Nováka, Ondřeje Čelůstky, Zdeňka Grygery či Jakuba Jugase. Chybět nebudou i hodnotné poukazy od našich partnerů a celá řada dalších cen. Ve hře je 15 kusů značkových kávovarů od společnosti PARABEL, sada nano kosmetiky na auto od podniku PIKATEC, nádherné dárky od BMW SYNOT AUTO nebo také sportovní batoh adidas od 11TEAMSPORTS. Dále dárkové poukazy od společností AUTOUH, COLORLAK, SPORTFOTBAL a 10 poukazů za 500 Kč na thajské masáže od BAI MAI.

Výherce budeme v průběhu týdne kontaktovat prostřednictví emailu, který zadali při nákupu virtuální vstupenky. 

Charitativní vstupenky se prodávaly na portálu Colosseum Ticket, který se stal jedním z našich partnerů akce a prodej vstupenek zprostředkoval.

Do projektu se zapojila řada našich dalších partnerů, kteří nám poskytli své služby bez nároku na honorář či za náklady.

Děkujeme také všem společnostem, které do akce darovaly nádherné hodnotné ceny, o které jste mohli skrze zakoupené vstupenky na Virtuální derby soutěžit.

Speciální díky putuje do hráčských kabin obou klubů, které věnovaly v součtu přes 100 tisíc korun. Matouš Trmal navíc věnoval 50.000 Kč z e:LIGY Challenge (turnaj prvoligových fotbalistů ve videohře FIFA) kterou v minulém týdnu ovládl a stal se vítězem turnaje. Druhá polovina výhry navíc putuje do Dětského domova v Uherském Ostrohu, se kterým 1.FC SLOVÁCKO dlouhodobě spolupracuje. 

Uherskohradišťská nemocnice plánuje finance využít na nákup dalších ochranných pomůcek, jako nemocnice pro covid pozitivní pacienty má v této oblasti enormní spotřebu tohoto zdravotnického materiálu. Nemocnice ve Zlíně by ráda tento finanční dar využila na nákup druhého analyzátoru pro mikrobiologickou laboratoř, kde testujeme odebrané vzorky u pacientů s podezřením na covid-19. V každém případě za takovou pomoc oběma fotbalovým klubům i jejich fanouškům a podporovatelům velmi děkujeme, uspořádat virtuální derby byl skvělý nápad a my si tohoto vstřícného kroku velmi vážíme.

NEJVĚTŠÍ DÍKY PATŘÍ NAŠIM VĚRNÝM FANOUŠKŮM I VŠEM LIDEM, KTERÝM POMOC DRUHÝM NENÍ LHOSTEJNÁ A ZAPOJILI JSTE SE DO NAŠEHO CHARITATIVNÍHO DERBY!

SPOLEČNĚ PROTI KORONAVIRU

SPOLEČNĚ PRO DOBROU VĚC!


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Samolepka Slovácko

Samolepka Slovácko
89 Kč

Dres replika NIKE bílý

Dres replika NIKE bílý
490 a 590 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Podtácek Slovácko

Podtácek Slovácko
99 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Tréninková taška Puma černá

Tréninková taška Puma černá
990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U11 zvítězila v KP mladších žáků před 3 hodinami
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

U15: Remíza s Hodonínem neděle, 27.09.2020 15:37
U15: Remíza s Hodonínem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace