sobota, 23.01.2021 20:53

Pátá výhra v řadě, taková je momentální bilance Slovácka a klubový rekord. Slovácko zvítězilo na půdě Bohemians Praha 3:1 a připsalo si tak během sedmi dnů tři vítězství.

Martin Svědík: "První poločas se mi hodnotí dobře. Myslím si, že jsme byli ve všech aspektech hry lepší, vyjádřili jsme to i brankově. I na tomhle terénu jsme se tam snažili dostávat kombinačně, z křídelních prostorů, centry před bránu, z čehož pramenily i dvě penalty. Soupeři jsme vůbec nic nedovolili, snad ani jednu střelu. První poločas jsme pracovali velmi dobře. I začátek druhého poločasu, v podstatě do prvního gólu soupeře, jsme si hru hlídali. Pak nepochopitelně dostaneme branku a začneme hrát něco úplně jiného. Potom jsme zbytečně soupeři dali víc prostoru, dělali jsme tam trošku chybičky a zbytečně si závěr zkomplikovali. Dovolili jsme soupeři kopat penaltu. Klíčové bylo, že se penalta neproměnila. Potom bylo jasné, že utkání dohrajeme, protože jsme soupeři nic nedovolili. Myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli."

pondělí, 07.06.2021 04:06