neděle, 13.12.2020 20:25

Slovácko v domácím zápase podlehlo pražské Spartě 1:2. Svěřenci trenéra Martina Svědíka šli sice do vedení díky trefě Jurečky, ale Sparta bleskově vyrovnala Julišem a v závěru zápasu se prosadil Pavelka.

Martin Svědík: "Samozřejmě mě mrzí porážka, protože si myslím, že to bylo vyrovnané utkání. Nevstoupili jsme do něj tak, jak bych si představoval. Pak jsme se ale dostali do hry a korunovali to brankou ve 14. minutě. Poté jsme ale hloupě inkasovali po hrubé chybě. Chtělo to udržet koncentraci a gól vůbec neinkasovat. V poli jsme měli pasáže, v nichž jsme chvílemi byli lepší. Do druhé půle jsme zase vstoupili aktivně. Vyústilo to v Klimentovu střelu a Kalabiškovu vyloženou šanci. Sparta měla ve druhém poločase dvě tři situace. Mareček nám tam nezavřel prostor, navíc nechal udělat Pavelku kličku do středu hřiště a balon bohužel pro nás skončil v brance. Sparta byla v tomto efektivní a odvezla si vítězství, protože jsme na to nestačili reagovat."