středa, 24.02.2021 17:55

Slovácko zvítězilo na půdě čtvrtého Jablonce 3:0 a upevnilo si aktuální třetí místo v ligové tabulce.

"První půlhodinu jsme měli mírnou územní převahu, na těžkém terénu jsme dobře sbírali odražené balony. Žádná velká šance z toho ale nepramenila. Posledních 15 minut první půle měla být naše aktivita větší, ale závěr poločasu nám vyšel. Bylo hodně důležité, že jsme udělali pěknou akci a skórovali. I když vstup do druhého poločasu nám nevyšel úplně podle představ, přišlo vyloučení a od té doby jsme měli zápas ve své moci. Dali jsme na 2:0, přidali jsme ještě jednu branku. Za mě velká pochvala pro tým. Vítězství 3:0 v Jablonci se cení, nestává se to každý den. Poslední náš zápas tady dopadl katastrofálně 0:6, tohle jsme chtěli odčinit a trochu změnit historii. Chtěli jsme využít naší formy. Tabulka má nějaký vývoj a jestliže jsme nahoře, snažíme se každý zápas vyhrát. Budeme se snažit, abychom na těch místech zůstali. Budeme pro to dělat maximum."