pondělí, 07.12.2020 21:18

Slovácko veze bod z Liberce po remíze 1:1. Utkání tradičně ovlivnily červené karty a obou stranách. Slovan šel do vedení z pokutového kopu a za Slovácko vyrovnával ve druhém poločase Petr Reinberk.

"Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Ač jsme hráli o jednoho hráče míň, byli jsme v první půli lepším týmem. Měli jsme tam dvě šance, které jsme bohužel neproměnili. Přibrzdilo nás vyloučení, z něhož byla penalta. Všechno se sešlo najednou, což byla od Vlasty (Daníčka) hloupost. Tohle nemůžeme udělat. Druhý poločas jsme zase začali aktivně. Pramenilo z toho to, že jsme donutili soupeře dvakrát faulovat. Kačaraba se nechal vyloučit, tím se síly vyrovnaly. V šestnáctce jsme potom nebyli tak nebezpeční, špatně jsme tam řešili situace. Naopak Liberec měl za stavu 1:0 i 1:1 dvě šance z brejkových situací. Jinak musím kluky pochválit, že to v deseti nezabalili a chtěli hrát," hodnotil utkání trenér Martin Svědík.