Víkendové výsledky Dorostu

středa, 29. 5. 2013 10:33

U19 – Slovácko podlehlo v Jihlavě
Vysočina Jihlava -1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

V posledních zápasech se starším dorostencům Slovácka nevede a nejinak tomu bylo i v Jihlavě. V prvním poločase sehráli ještě vyrovnanou partii, v druhém poločase už se jim tolik herně nevedlo a zápas ztratili.

Trenér Miroslav Hlahůlek: Škoda, myslím, že v první půlhodině jsme nebyli rozhodně horším mužstvem, bohužel pro nás jsme neproměnili šance. Jihlava se díky důrazu, bojovnosti, dostala postupně do zápasu a nakonec po zásluze zvítězila. V druhém poločase jsme se již na rozdíl od domácích do šance nedostali. Věřím, že pro mladé hráče budou zbývající zápasy dobrou zkušeností, rozhodně se pokusíme zvítězit již v příštím zápase s Hradcem Králové

Sestava: Semanko - Martinka, Síleš (66. Bucala), Kozubík, Petrucha - Holík, Ťok, Zajíc -Galuška, Fojtášek, Rusňák.

Trenéři: M.Hlahůlek, V.Uhlíř

U17 – Slovácko prohrálo ve Znojmě
1.SC Znojmo - 1. FC Slovácko 2:0

Mladší dorostenci Slovácka vstoupili do utkání aktivně a hned v úvodu si vytvořili šanci, kterou ale Minář neproměnil. Domácí hráli také aktivně a snažili se zejména o rychlé protiútoky. Z jednoho z nich si dokázali zajistit jednobrankové poločasové vedení.

Druhá půle byla podobná té první. Slovácko hrálo, drželo míč a dokázalo se dostat do šancí. Branku ale vstřelit nedokázalo. Na druhé straně opět udeřili domácí, kteří nakonec dvougólový náskok udrželi.

Sestava: Vitásek – Flasar, Jergl, Suchý, Ohnutek – Skřivan (Heřmánek)(Hynčica), Silnica, Machalík, Vinkler (Křivánek) – Minář, Gago

Trenéři: J. Kameník, J. Kowalík

U16 – Slovácko podlehlo Znojmu.
1.SC Znojmo -1.FC Slovácko 2-0 (1-0)

Domácí Znojmo hrálo důrazný, dobře organizovaný fotbal. Našim hráčům chyběla tentokrát kvalita,velmi mnoho nevynucených chyb, nedařila se kombinace.V úvodu zápasu jsme dostali branku a našich hráčích byla vidět nervozita. Nebyli jsme schopni se vyrovnat z důrazným stylem soupeře. Druhý poločas se opakoval,opět velmi mnoho laciných ztrát,mužstvo si nevytvořilo žádnou větší šanci. Naopak po individuální chybě jsme dostali druhou branku a soupeř nakonec zvítězil zaslouženě 2-0.

V  příštím utkání Slovácko hostí HFK Olomouc.

Sestava: Dekrét - Melichárek, Damovský, Lapčík, Flasar (Jergl) – Rozkydal, Křivánek,Zapletal (Gago),Řiháček - Vaďura, Hynčica.

Trenér: Němčický Pavel, as.tr. Chudárek Eduard