Víkendové výsledky mládeže

úterý, 1. 9. 2009 15:00
Víkendové výsledky mládeže
pripravka1.jpg
U-19: 1.FCS - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Branka: 51. Ohnutek
Sestava: Slovák - Mikulica, Daníček, Maděrka (63. Kolínek), Habanec - Hlúpik, Franta, Svízela, Jeleček (90. Ondica) - Schenel, Haša (34.Ohnutek). Trenér Anton Mišovec.

V utkání proti kvalitnímu soupeři se Slovácko prosadilo svou hrou až ve druhém poločase. Gólové šance Hlúpika a Jelečka ovšem zůstaly neproměněny. V 51. minutě hlavičkou zajistil vítězství Ohnutek. Pochvalu zaslouží celý tým, hlavně za výkon ve druhém poločase. V tom prvním se dorostenci moc přizpůsobili hře soupeře. Pozitivní je útočné pojetí po větší dobu utkání, vypracované gólové příležitosti a větší vůle po vítězství.

U-18: Sparta Brno - 1.FCS B 1:1 (0:1)

Branka: Bančák
Sestava: Kovařík - Musil, Michna, Lukášek, Malý - Juřenčák, Křivánek, Baroš (82. Zelinka), Martinec - Pala, Bančák. Trenéři: Vajčner, Chudárek. Slovácko vedlo po krásné střele Bančáka. Utkání se hrálo na umělé trávě, která byla rozměrově menší, z čehož vyplynulo větší množství osobních soubojů. Domácím se patnáct minut před koncem z přímého volného kopu i pomocí teče jednoho hráče Slovácka podařilo srovnat na konečných 1:1.

Předehrávka: Třinec - Slovácko B 0:2 (0:2), Martinec, Ohnutek

U-17: 1.FCS - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
Sedmnáctku doma spasilo střídání

Branky: 55. Vyskočil, 65. Sladký
Sestava: Motyčka - Dolina, Forro, Lipoti, Pochylý - Fránek (18. Vyskočil), Banasík, Trávník, Havlena - Fojtášek, Haša (61. Sladký).

První půle hráčům Slovácka příliš nevyšla, po půlhodině hry totiž prohrávali. Mladá Boleslav byla důraznější, agresivnější a vedla naprosto po zásluze.

Jenže po změně stran se karta obrátila. Haša nejprve vybídl lišáckým obloučkem za obranu Vyskočila, který křížnou střelou k pravé tyči vyrovnal, a druhý gól vstřelil po čtyřech minutách pobytu na hřišti střídající Sladký. Po dlouhém centru a chybě gólmana tak rozhodl o třech bodech pro domácí.


 

U-16: Sparta Brno - 1.FCS B 3:1 (2:1)

Branka: 39. Sasínek
Sestava: Vejmola - Skovajsík, Jankůj, Pilka, Řapka - Kübl, Lomaka, Machač, Groulík - Sasínek, Němec. Střídali: Mařák, Strašák, Masařík. Trenéři: Hlahůlek, Uhlíř

Vedoucí tým tabulky začal náporem a po zásluze vedl. Ve druhé půli Slovácko hru vyrovnalo, a nechybělo mnoho a utkání mohlo skončit remízou. Chleba se začal lámat v poslední desetiminutovce. Nejprve hostující Lomaka nastřelil břevno. Ovšem čtyři minuty před koncem Brno rozhodlo po standardní situaci na konečných 3:1.

Předehrávka: Třinec - Slovácko B 0:1 (0:0). Branka: 66. Trávník

FC Slovácko vyhrálo VZP CUP v Třebíči !

Slovácká mladší přípravka ( ročník 2001 ) v základní skupině postupně porazila Spartu Brno 5 : 2 ( Bukvic 3, Polášek 2 ), Hlučín 5 : 3 ( Polášek 2, Bukvic, Horák, Hána ), Předín 4 : 0 ( Polášek 2, Bukvic, Kaňovský ), Svratku Brno 5 : 1 ( Krojzl 2, Horák, Kaňovský ).
Slovácko bez ztráty bodu postoupilo do semifinále, kde suverénně smetlo Spartu Praha 4 : 1 ( Polášek 2, Bukvic, Kaňovský ) a ve finále FŠ Třebíč 3 : 0.
Kluci předvedli fantastický kolektivní výkon a ukázali, že nejenom dospělí hráči mají bojovné Slovácké srdce¨.

Starší žáci U15 – Karviná 3:0

Branky: Mikulec, Hanák, Slaný
Sestava: Galář – Janečka, Palička, Mikulec, Slaný (Mlýnek Lukáš) – Ouroda (Mlýnek Tomáš), Michna (Hořejší), Holík, Rusňák – Ťok (Lekeš) – Hanák.
Trenéři : Kameník, Kučera

Ke svému třetímu mistrovskému utkání nastoupili hráči nejstarší žákovské kategorie proti celku Karviné. Anglické počasí nahrávalo spíše fyzicky zdatnějšímu soupeři. Hráči Slovácka se však s tímto stavem vyrovnali více než dobře a svoji hrou nenechávali soupeři příliš prostoru. V prvním poločase proměnilo Slovácko první ze svých standardních situací, kdy se k odraženému míči dostal Mikulec a se štěstím zakončil. Ve druhém poločase se tlak našich hráčů zvětšoval. Po další standardní situaci zvýšil Hanák a následně na to Slaný. Hráčům děkuji za příkladné nasazení a přístup k utkání.

Mladší žáci U13 – Karviná 10:0

Branky: Martiš 3, Melichárek 2, Vaďura 2, Noga, Zapletal, Fojtů
Hladiš – Flasar – Křivánek – Drábek - Melichárek – Dobrozemský – Heřmánek – Foral - Fojtů – Vaďura - Zapletal ( Noga, Kroča, Martiš, Lapčík,Červinka)
Trenéři: Machala, Kameník

Po nervózním začátku se naše hra stabilizovala a míč byl převážně na našich kopačkách. Pozorně jsme bránily a dařila se nám i rozehrávka , hrozili jsme převážně nebezpečnými průniky z křídelních prostorů. V první půli se střelecky prosadili Vaďura, Melichárek, Martiš a do kabin se odcházelo za pro nás příznivého stavu 3:0.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a hosty jsme k vážnějšímu ohrožení naší branky nepustili. Naše hra se odvíjela spíše směrem dopředu, míč jsme soupeři úspěšně odebírali a rychlými protiútoky jsme se stávali nebezpečnými. Do úspěšného zakončení se v druhém poločase dostali Martiš dvěma brankami, Melichárek, Fojtů, Noga, Zapletal, Vaďura.

Pokud bychom byli v koncovce důraznější a produktivnější, mohli jsme skóre ještě vylepšit. Pochvala patří hráčům za nasazení a chuť do utkání.


 

Starší žáci U14 – Jihlava „B“ 12 – 1 (8-0)

Branky : Sadílek 4, Machalík 2, Galuška 2, Straňák 2, Hlavatý, Vinkler
Sestava : Semanko – Skřivan (36´Novák), Ohnutek, Síleš, Petrucha – Machalík, Sadílek(42´Vinkler), Silnica (36´Bíza) – Galuška (42´Zajíc), Straňák (36´Hlavatý), Janeček.
Trenéři Hábl, Botek.

Ve středečním předehrávaném utkání narazilo Slovácko na vrstevníky z Vysočiny. Ti přijeli s absencí 3 hráčů a od začátku utkání tahali za kratší konec. Domácí vstoupili do utkání jako uragán a po povedených akcích se dostali ve 12´do vedení již 3-0. I nadále se domácí tlačili do koncovky a odměnou jim byl do přestávky náskok 8-0 a velká převaha.

Po změnách v sestavě si domácí ve druhé půlce hru udržovali i nadále, ale převaha již nebyla tak markantní. Toho hosté využívali k častějším útočným snahám a dokázali v závěru snížit na 12-1, když předtím si domácí svůj účet ještě navýšili.

„Výsledek nás samozřejmě v přímé konfrontaci se stejně starými hráči soupeře potěšil, ale určitě se s ním nemůžeme dlouho kochat. Vychutnáme si jej dva dny a v sobotu musíme zase tvrdě pracovat a potvrdit v anglickém týdnu, že to nebyla náhoda. Škoda branky v závěru utkání “ zhodnotil utkání jeden z trenérů Marek Hábl.

Bohunice – 1.FC SLOVÁCKO „B“ 1 – 2 (0 – 2)

Branky : Galuška 2
Sestava : Nemrava – Skřivan, Ohnutek, Síleš, Petrucha – Suchý (48´Bíza), Silnica, Machalík – Galuška, Straňák (50´Zajíc), Janeček (36´Hlavatý, 60´Vinkler).
Trenéři Hábl, Botek.

Hosté přijeli do Bohunic zakončit anglický týden v ryze anglickém počasí na velmi kvalitní travnaté ploše, která byla ale v některých částech více měkká. Slovácko začalo velmi aktivně a často se tlačilo na soupeřovu polovinu. Domácí, ač fyzicky vyspělejší, byli zaskočeni aktivní hrou Slovácka a prakticky celou první půli se nedostali k vážnější akci. Hosté byli za aktivitu nakonec odměněni, když po chybě brankáře se dostali snadno do vedení a v závěru poločasu se po pěkné akci dostali do dvoubrankového vedení.

Druhou půli začali domácí více agresivně a jejich střídající hráči vnesli do hry více pohybu. Slovácku pak v soubojích docházeli síly a tím pádem se ve středu hřiště prosazovali více domácí. Ovšem obrana hostů pracovala solidně a stačila nebezpečí včas zažehnat. Hosté se dostávali více do brejků, ale jejich realizace nebyla optimální. Domácím se 10´ před koncem podařilo snížit, ale na více již nedosáhli. Hosté mohli ještě své vedení navýšit, ale chybějící síly jim to nedovolily.
„První půle byla z naší strany celkem kvalitní, ale stála nás spoustu sil, které nám ve druhé půlce scházely, především v kvalitnější koncovce. Měli jsme ze soupeře obavy, které se po přestávce potvrdily, přesto jsme mohli vstřelit další branky. Proto jsme rádi, že nám první půle vyšla a ta rozhodla o našem vítězství“ zhodnotil trenér Marek Hábl.

Mladší žáci U12 – 1.FC Slovácko "B" - Vysočina Jihlava 3 : 1 ( 1 : 0 )

Branky: Lorenc Matěj,Raštica Daniel,Chrenčík Martin

Nastoupili: Hladiš,Janča,Holík,Vrba,Bršlica,Pěnička,Maršálek,Lorenc,Vaculík,Chrenčík, Maniatis,Michelfeit,Salay,Stašek,Kaňovský,Veselý,Raštica Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou za to byla branka ve 3.min.,ale soupeř se představil v dobrém světle,kdy našima nevynucenými chybami nás dostal pod tlak. Ve druhém poločase se kluci uklidnili a hlavně si přesně začali přihrávat. To nám dodalo sebevědomí a v závěru se střelecky prosadili.

Trenér: Marcel Frajt
Asistent:Miloš Hlaváček

U-12 Tatran Bohunice - 1.FC Slovácko "B" 0 : 2 ( 0 : 1 )

Branky: Raštica Daniel,Stašek Ondřej
Nastoupili: Dekrét,Janča,Vrba,Bršlica,Růžička,Pěnička,Maršálek,Lorenc,Vaculík, Chrenčík,Maniatis,Michelfeit,Svárovský,Salay,Stašek,Kaňovský,Raštica, Vacula

Na těžkém terénu jsme podali velmi dobrý kolektivní výkon ,který jsme okořenili krásnými góly. Velmi dobře zachytal brankář Dekrét,který mužstvo podržel v důležitých okamžicích.Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu celý tým a také nadšeně povzbuzující rodiče,které neodradilo ani špatné počasí.

Trenér: Marcel Frajt
Asistent: Miloš Hlaváček


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 3 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Minišála

Minišála
99 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
790 Kč

Kšiltovka Nike bílá

Kšiltovka Nike bílá
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ohlasy po zápase v Liberci před 11 hodinami
Ohlasy po zápase v Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci neděle, 21. 4. 2019 19:56
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop neděle, 21. 4. 2019 19:03
Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop

Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem neděle, 21. 4. 2019 10:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci sobota, 20. 4. 2019 08:11
VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace