Víkendové výsledky mládeže

úterý, 29. 1. 2013 08:17

U19 Slovan Bratislava – 1.FC Slovácko   2:0 (1:0)

Kvalitní utkání z obou dvou stran. Slovácko mělo herní převahu, nicméně domácí byli týmem, který se dokázal gólově prosadit jak v prvním, tak i ve druhém poločase. Přesto si však dorostenci z Uherského Hradiště dokázali vytvořit řadu vyložených brankových příležitostí, které vlivem nepřesností nedokázali proměnit.

Sestava: Kohoutek – Groulík (Bucala), Řepka, Pilka, Rusňák – Slaný (Ouroda), Holík (Cigánek), Ťok, Kübl – Tesař (Silný), Fojtášek

U17 MTK Budapešť - 1.FC Slovácko 3:3 (0:2)
Góly: Minář 2, Civić

Hosté proti nejlepšímu týmu Maďarska předvedli srdnatý výkon a po většinu utkání byli ve vedení. V prvním poločase se dvakrát trefil Minář, po změně stran zvýšil na 3:1 přímo z rohového kopu Civić. Domácí MTK mělo ve hře navrch a v závěru utkání dokázalo srovnat skóre. I tak je tento výsledek krásným počinem svěřenců trenérů Hlahůlka a Uhlíře, neboť se soupeřem takového kalibru se hráči Slovácka ve své pravidelné soutěži nepotkávají.

Sestava: Semanko - Martinka, Síleš, Ohnutek, Petrucha - Zajíc (36. Skřivan), Silnica (75. Jergl), Machalík (65. Lapčík), Civić - Galuška (60. Stojaspal), Minář (63. Hynčica).

U16 MTK Budapešť - 1.FC Slovácko 5:0 (1:0)
MTK bylo celý zápas lepším týmem a svou převahu dokázalo po změně stran vyjádřit i brankově. Pro hráče Slovácka byl tento zápas velkým ponaučením a ukázalo jim jakým způsobem se hraje špičkový mládežnický fotbal.

Sestava: Dekrét (40. Měchura) - Flasar, Jergl, Lapčík, Fojtášek - Řiháček, Zapletal, Heřmánek (15. Dobrozemský), Rozkydal (60. Foral) - Hynčica (60. Gago), Martiš.

U15 Turnaj Velké Meziříčí
Starší žáci U15 se zúčastnili halového turnaje ve Velkém Meziříčí. V konkurenci osmi týmů splnili roli favorita a bez větších obtíží celý turnaj vyhráli.
Nejlepším střelcem turnaje se stal s 9 brankami Kryštof Pospíšil ze Slovácka.

Výsledky: 1. FCS – Svratka Brno 4:2, 1. FCS – Vrchovina 3:2, 1. FCS – Vel. Meziříčí 2:2, 1. FCS – Sparta Brno 6:1, 1. FCS – Vysočina Jihlava 4:2.

neděle, 19. 11. 2017 14:26