středa, 24. 4. 2019 09:43

FC Vysočina Jihlava U19 - 1. FC Slovácko U19 1:3

Góly: Křižák 2, Rauf

Sestava: Netolička (72. Borek) - Pernica, Janík, Baran, Hajnoš - Leskovjan, Polášek, Kohút - Křižák, Vecheta (65. Švrček), Rauf (85. Kratochvíla)

Trenér Stýskal: Zápas měl velmi podprůměrnou úroveň. My jsme dali už ve 3.minutě vedoucí branku, která nám paradoxně herně spíše ublížila. V první půli jsme měli ještě dvě vyložené šance, které kluci neproměnili. A proto ve druhé půli přišel trest z rohového kopu, kdy soupeř byl důraznější a vyrovnal. Na konci zápasu se nakonec ukázala naše větší kvalita a dvěma protiútoky jsme zápas rozhodli. Z výsledku máme samozřejmě radost, bohužel z předvedené hry nikoliv.

1. FC Slovácko U18 – FK Blansko U19 0:2

Sestava: Borek – Suchánek (62. Jahoda), Žiška, Jaich, Jurák – Velecký, Novotný M, Vincour-Škrabal (72. Zemánek), Švrček, Knotek (53. Novotný V.)

Trenér Hlahůlek: Myslím si, že začátek zápasu byl rozhodující. Na Blansko jsme vletěli, měli dvě šance, které nešli nedat, my to ale dokázali. Blansko z brejku, kdy šli dva hráči na naše čtyři, udeřilo a získalo sebevědomí. My se potom po zbytek zápasu snažili, ale dnes to na soupeře nestačilo. Soupeř si výhru zasloužil.

FC Vysočina Jihlava U17 - 1. FC Slovácko U17 0:4

Góly: Kratochvíla, Kirschner, Buchvaldek, Kudela

Sestava: Borek - Bartoš (60. Hořínka), Kočí, Gabriš, Pak - Kudela, Kirschner (70. Kirschner), Raisigl (45. Mustafa) - Bartošek (45. Buchvaldek), Kratochvíla, Houdek (50. Knotek)

Slovácko vstoupilo do utkání aktivně, hned v úvodu po faulu na Kudelu proměnil pokutový kop Kratochvíla. Další dějství mělo Slovácko více ze hry, další šance však zůstaly nevyužity. Ve druhé polovině Slovácko zefektivnilo koncovku a přidalo další tři branky a po zásluze vyhrálo.

1. FC Slovácko U16 - FK Blansko U17 11:2

Góly: Šlechta 5, Mandinec 3, Kraváček, Chodura, Řezník

Sestava: Martinák - Kraváček, Janečka, Klváček, Valášek (41. Chodura) - Mandinec, Pummer (50. Bartoš), Novotný (54. Řezník) - Vytiska, Šlechta, Stropsa

Trenér Sameš: V priebehu zápas sme si dokázali vypracovať množstvo šancí, čo sa odzrkadlilo aj na konečnom skóre. Ani v tomto zápase sme sa však nevyhli chybám, ktorými sme Blansku ponúkli možnosti na skórovanie ako na táce. Hostia naším pohostením nepohŕdli a s vďakou nám strelili dva góly. Zápas sme definívne zlomili v druhom polčase, kedy už súper nedokázal reagovať na naše góly.

• SFC Opava U15 - 1. FC Slovácko U15 4:1 Dunka
  • SFC Opava U14 - 1. FC Slovácko U 14 0:6 Lacko 3, Hanslík, Kowalczyk, Zelina
  • FC FASTAV Zlín U13 - 1. FC Slovácko U13 3:6 Hrbáček, Gabryš, Buček, Bárta, Dobrovolný, Prokeš
  • FC FASTAV Zlín U12 - 1. FC Slovácko U12 5:7 Kulyk 2, Štec2, Jakubkovič, Ryška, Vaněček, Snopek