Víkendové výsledky mládežnických celků

úterý, 21. 5. 2019 11:25
Víkendové výsledky mládežnických celků
siruch161112.jpg

Výsledky kluků za uplynulý víkend.

FK Pardubice U19 - 1. FC Slovácko U19 2:1

Góly: Polášek

Sestava: Netolička - Pernica (46.Pak), Srubek, Janík, Baran - Kudela (70.Švrček), Polášek, Kohút - Velecký, Kratochvíla, Křižák (75.Vincour)

Hodnocení trenéra Stýskala: V prvním poločase jsme sice drželi míč, ale hráli jsme pomalu, měli jsme zlý pohyb a chyběla nám kvalita v poslední třetině hřiště. Soupeř hrál velmi organizovaně z bloku na rychlý protiútok, ve kterém byl velmi rychlý a nebezpečný. Po jednom z rychlých protiútoků šli domácí do vedení a díky špatné efektivitě domácích byl výsledek 1-0 pro nás milosrdný. Po důrazné poločasové domluvě, jsme ve druhém poločase soupeře přehráli ve všech směrech a od 70.minuty se hrálo jenom na jednu branku. Bohužel naše kvalita ve finální fázi a efektivita byla velmi slabá, proto jsme výsledek neotočili, což byla velká škoda. Za druhý poločas můžeme být s herním projevem mužstva spokojeni, bohužel potřebný výsledek jsme neuhráli a z Pardubic odjížděli zklamáni.

1. FC Slovácko U18 – SK Líšeň U19 1:2

Gól: Zedníček

Sestava: Andres – Bartoš, Žiška, Jaich, Porč – Zedníček (78. Novotný V.) Kočí, Vincour – Nedorostek, Švrček, Janás

Trenér Hlahůlek: První poločas jsme hráli velmi špatně. Soupeř byl lepší ve většině herních činnostech, byl agresivnější, pohyblivější, my se nedokázali prosadit. V druhém nastalo zlepšení, tlačili jsme je. Mohli jsme ten výsledek v pohodě otočit, měli jsme velké příležitosti, jenže jsme je  nedali a tudíž zaslouženě prohráli.

FK Pardubice U17 -  1. FC Slovácko U17 2:0 

Sestava: Borek - Hořínka (75. Pak), Kočí (50. Kabelka), Gabriš, Porč - Buchvaldek, Kirschner, Mustafa - Houdek, Knotek, Bartošek (35. Raisigl)

Mladší dorostenci vstoupili do utkání vlažně, čehož domácí tým využil ke vstřelení dvou branek. Postupem času se Slovácko dostalo do utkání, největší šance v podobě pokutového kopu však zůstala nevyužita. Ve druhém poločase Slovácko zatlačilo Pardubice, vytvářelo si šance, ale gólový efekt chyběl. A když Slovácko neproměnilo v závěru ani druhý pokutový kop v utkání, nemohlo pomýšlet na lepší výsledek. 

1. FC Slovácko U16 - SK Líšeň U17 4:2

Góly: Chodura 2, Šlechta, Stropsa

Sestava: Martinák - Kraváček, Janečka, Bartoš, Stropsa - Mandinec, Absolon (41. Novotný), Pummer (41.Klváček) - Vytiska (61. Horáček), Šlechta, Chodura (61. Kozel)

Trenér Sameš: Zápas sme začali vo veľmi vlažnom tempe, ktorému chýbalo nasadenie, akcia, či energia. Z pohľadu na ihrisko to vyzeralo tak, že aj samotní aktéri stretnutia museli byť zo svojho výkonu znudení. Až v samotnom závere polčasu sa dvakrát za sebou presadil Chodura a mužstvo ožilo. V zlepšenom výkone sme v druhom polčase pokračovali do strelenia tretieho gólu. Aby zápas znova neupadol do letargie a nestratil na dramatickosti, umožnili sme súperovi zníziť na rozdiel jediného gólu. Keď v závere hostia nevyužili možnosť na vyrovnanie, podarilo sa nám streliť gólovú poistku a zápas zvládnuť. Výkon bol z môjho pohľadu rozpačitý a priemerný.

1. FC Slovácko U15 – 1. SK Prostějov U15 3:2 

Góly: Stříž, Slouka, Dunka

Sestava: Macháček – Tomeška, Menšík, Eliáš, Chovanec – Severa, Kolář (40. Dunka), Jurčeka – Vašíček (40.Krejčí), Slouka (58.Randa), Stříž (58.Škrabal)

Po dvou výsledkově neúspěšných utkáních ve Frýdku a Ostravě jsme na domácím hřišti v Boršicích přivítali Prostějov. Do utkání vstoupili mnohem lépe hosté, kteří již ve 4.min využili pasivity domácích a otevřeli skóre utkání 0:1. Nepovedený úvod korunoval v 11.min svou hrubkou brankář Macháček, který daroval hostům dvoubrankové vedení 0:2. Od této chvíle začali kontrolovat utkání domácí hráči, leč do poločasové přestávky svou aktivitu nedokázali zúročit. Vše se povedlo až v druhém poločase, když se trefili postupně Stříž, Slouka a Dunka. Další šance domácích zůstaly nevyžity a proto bylo utkání napínavé až do konce.

1. FC Slovácko  U14 - 1. SK Prostějov U14 3:0

Branky: Chramcov, Kowalczyk, Eliáš

Zápas začal tím nejhorším možným způsobem, když se ošklivě zranil David Hanslík. Tímto nešťastným momentem byl ovlivněn celý zbytek utkání. Do vedení jsme se dostali po standardní situaci, díky důrazu Tomáše Chramcova. V druhém poločase jsme přidali další dvě branky díky Tadeášovi Kowalczykovi a premiérové brance Dominika Eliáše. Výsledek jde v tomto případě stranou. Přejeme Davidovi brzké uzdravení.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 18. 6. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu včera, 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem včera, 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Slovácko remizovalo na půdě Slovanu úterý, 18. 6. 2019 18:58
Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

Daníček: Dřina, bez které to nejde neděle, 16. 6. 2019 14:27
Daníček: Dřina, bez které to nejde

Slovácko dnes zahájilo letní připravu pátek, 14. 6. 2019 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace