Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!

čtvrtek, 23.04.2020 10:00
Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!
virtualniderby220420.jpg

VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ DERBY: ZAPOJ SE DO BOJE PROTI KORONAVIRU 

Za normálních okolností by se oba týmy připravovaly na blížící se víkendový zápas v rámci letošní Fortuna ligy. Boj se však z trávníků již nějaký ten měsíc přesunul na zcela jiná místa. Jedním z nich jsou nemocnice, a právě tam zdravotníci i další lidé zápasí s epidemií po celém světě. 

VSTUPENKU MŮŽETE - KOUPIT ZDE -

Stranou dění nechceme zůstat ani my. Fotbalové kluby 1.FC SLOVÁCKO a FC FASTAV Zlín se tentokrát rozhodly postavit na stejnou stranu barikády a uspořádat CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ KRAJSKÉ DERBY, které se bude konat v pátek 1. května 2020 v 18 hodin.  

Oba kluby dnes ráno společně spustily on-line prodej vstupenek do virtuálního fotbalového stadionu, který „postaví“ na pomezí Zlína a Slovácka. Vstupenka na zápas má baťovskou cenu 99 korun a její koupí podpoříte nemocnice v Uherském Hradišti i ve Zlíně. 

Pojďme nechat v tuto chvíli fotbal, i rivalitu stranou a zapojte se s námi do velkého krajského virtuálního derby, kterým podpoříme naše zdravotníky pracující v první linii ve Zlínském kraji.

Prodej vstupenek je neomezený! Přispět může každý dle svých možností, vstupenku tedy můžete pořídit nejen pro sebe, ale také pro svou přítelkyni, manželku, rodinu a další. NIKDY NEVÍME, KDY BUDEME POMOC LÉKAŘŮ POTŘEBOVAT I MY NEBO NAŠI BLÍZCÍ.

ON-LINE PRODEJ charitativního vstupné na DERBY odstartoval a vstupenku si můžete KOUPIT ZDE. Prodej bude ukončen v den zápasu tj. 1. května 2020. Po zakoupení vám přijde emailem elektronická vstupenka jako památka na to, že jste nezůstali sedět nečinně v koutě a stali se součástí tohoto charitativního „zápasu“.

Po skončení akce budeme z prodaných vstupenek losovat výherce o hodnotné ceny, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi sponzory či fotbalovými osobnostmi. ROZHODNĚ SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

Do charitativního derby se zapojila řada našich partnerů, kteří nám pomohli akci dostat mezi vás fanoušky a podpořila nás. Tímto jim patří velké díky, stejně jako KAŽDÉMU Z VÁS, KTEŘÍ SE KOUPÍ VSTUPENKY DO VIRTUÁLNÍHO DERBY ZAPOJÍTE.

DĚKUJEME, ŽE NEJTE LHOJSTEJNÍ.


DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.


SPOLEČNĚ PRO DOBROU VĚC!

 


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 28.09.2020 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži včera, 19:52
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži

U11 zvítězila v KP mladších žáků včera, 09:55
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října pondělí, 28.09.2020 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii pondělí, 28.09.2020 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace