Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!

čtvrtek, 23.04.2020 10:00
Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!
virtualniderby220420.jpg

VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ DERBY: ZAPOJ SE DO BOJE PROTI KORONAVIRU 

Za normálních okolností by se oba týmy připravovaly na blížící se víkendový zápas v rámci letošní Fortuna ligy. Boj se však z trávníků již nějaký ten měsíc přesunul na zcela jiná místa. Jedním z nich jsou nemocnice, a právě tam zdravotníci i další lidé zápasí s epidemií po celém světě. 

VSTUPENKU MŮŽETE - KOUPIT ZDE -

Stranou dění nechceme zůstat ani my. Fotbalové kluby 1.FC SLOVÁCKO a FC FASTAV Zlín se tentokrát rozhodly postavit na stejnou stranu barikády a uspořádat CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ KRAJSKÉ DERBY, které se bude konat v pátek 1. května 2020 v 18 hodin.  

Oba kluby dnes ráno společně spustily on-line prodej vstupenek do virtuálního fotbalového stadionu, který „postaví“ na pomezí Zlína a Slovácka. Vstupenka na zápas má baťovskou cenu 99 korun a její koupí podpoříte nemocnice v Uherském Hradišti i ve Zlíně. 

Pojďme nechat v tuto chvíli fotbal, i rivalitu stranou a zapojte se s námi do velkého krajského virtuálního derby, kterým podpoříme naše zdravotníky pracující v první linii ve Zlínském kraji.

Prodej vstupenek je neomezený! Přispět může každý dle svých možností, vstupenku tedy můžete pořídit nejen pro sebe, ale také pro svou přítelkyni, manželku, rodinu a další. NIKDY NEVÍME, KDY BUDEME POMOC LÉKAŘŮ POTŘEBOVAT I MY NEBO NAŠI BLÍZCÍ.

ON-LINE PRODEJ charitativního vstupné na DERBY odstartoval a vstupenku si můžete KOUPIT ZDE. Prodej bude ukončen v den zápasu tj. 1. května 2020. Po zakoupení vám přijde emailem elektronická vstupenka jako památka na to, že jste nezůstali sedět nečinně v koutě a stali se součástí tohoto charitativního „zápasu“.

Po skončení akce budeme z prodaných vstupenek losovat výherce o hodnotné ceny, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi sponzory či fotbalovými osobnostmi. ROZHODNĚ SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

Do charitativního derby se zapojila řada našich partnerů, kteří nám pomohli akci dostat mezi vás fanoušky a podpořila nás. Tímto jim patří velké díky, stejně jako KAŽDÉMU Z VÁS, KTEŘÍ SE KOUPÍ VSTUPENKY DO VIRTUÁLNÍHO DERBY ZAPOJÍTE.

DĚKUJEME, ŽE NEJTE LHOJSTEJNÍ.


DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.


SPOLEČNĚ PRO DOBROU VĚC!

 


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:35
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Tepláková souprava 2019

Tepláková souprava 2019
990 a 1090 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou včera, 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 včera, 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou včera, 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Výhra nemocnici a dětskému domovu neděle, 31.05.2020 14:27
Výhra nemocnici a dětskému domovu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace