Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!

čtvrtek, 23.04.2020 10:00
Společně proti koronaviru - zapoj se i ty!
virtualniderby220420.jpg

VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ DERBY: ZAPOJ SE DO BOJE PROTI KORONAVIRU 

Za normálních okolností by se oba týmy připravovaly na blížící se víkendový zápas v rámci letošní Fortuna ligy. Boj se však z trávníků již nějaký ten měsíc přesunul na zcela jiná místa. Jedním z nich jsou nemocnice, a právě tam zdravotníci i další lidé zápasí s epidemií po celém světě. 

VSTUPENKU MŮŽETE - KOUPIT ZDE -

Stranou dění nechceme zůstat ani my. Fotbalové kluby 1.FC SLOVÁCKO a FC FASTAV Zlín se tentokrát rozhodly postavit na stejnou stranu barikády a uspořádat CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ KRAJSKÉ DERBY, které se bude konat v pátek 1. května 2020 v 18 hodin.  

Oba kluby dnes ráno společně spustily on-line prodej vstupenek do virtuálního fotbalového stadionu, který „postaví“ na pomezí Zlína a Slovácka. Vstupenka na zápas má baťovskou cenu 99 korun a její koupí podpoříte nemocnice v Uherském Hradišti i ve Zlíně. 

Pojďme nechat v tuto chvíli fotbal, i rivalitu stranou a zapojte se s námi do velkého krajského virtuálního derby, kterým podpoříme naše zdravotníky pracující v první linii ve Zlínském kraji.

Prodej vstupenek je neomezený! Přispět může každý dle svých možností, vstupenku tedy můžete pořídit nejen pro sebe, ale také pro svou přítelkyni, manželku, rodinu a další. NIKDY NEVÍME, KDY BUDEME POMOC LÉKAŘŮ POTŘEBOVAT I MY NEBO NAŠI BLÍZCÍ.

ON-LINE PRODEJ charitativního vstupné na DERBY odstartoval a vstupenku si můžete KOUPIT ZDE. Prodej bude ukončen v den zápasu tj. 1. května 2020. Po zakoupení vám přijde emailem elektronická vstupenka jako památka na to, že jste nezůstali sedět nečinně v koutě a stali se součástí tohoto charitativního „zápasu“.

Po skončení akce budeme z prodaných vstupenek losovat výherce o hodnotné ceny, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi sponzory či fotbalovými osobnostmi. ROZHODNĚ SE MÁTE NA CO TĚŠIT!

Do charitativního derby se zapojila řada našich partnerů, kteří nám pomohli akci dostat mezi vás fanoušky a podpořila nás. Tímto jim patří velké díky, stejně jako KAŽDÉMU Z VÁS, KTEŘÍ SE KOUPÍ VSTUPENKY DO VIRTUÁLNÍHO DERBY ZAPOJÍTE.

DĚKUJEME, ŽE NEJTE LHOJSTEJNÍ.


DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.


SPOLEČNĚ PRO DOBROU VĚC!

 


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Propiska modrá

Propiska modrá
45 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 4 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 4 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace