Vít Nemrava: Konkurence je potřeba

úterý, 11.08.2020 14:27
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba
nemrava110820.jpg

V odvetném zápase nadstavby se postavil mezi tři tyče na půdě Bohemians Praha 1905, a i když Slovácko nakonec prohrálo 1:2, tak Vít Nemrava podal spolehlivý výkon - „Je škoda, že sezona zrovna končí,“ litoval tehdy odchovanec Slovácka, který je nyní opět připravený poprat se o místo jedničky.

„Po přestupu Matouše Trmala a odchodu Radka Porcala jsem najednou vlastně zůstal sám. U Matouše Trmala se o přestupu spekulovalo, takže to zase až tak velké překvapení nebylo, ale že skončí i Radek Porcal jsem nečekal,“ říká Nemrava, kterému však brzy přibyl konkurent mezi tři tyče.
 
„Bylo jasné, že někdo další přijde. Konkurence je samozřejmě potřeba. Z Pavola mám dobrý pocit. Já jsem připravený poprat se o post jedničky a on určitě také. Nakonec to budou stejně trenéři, kteří podle našich výkonů rozhodnou, kdo bude chytat,“ pokračuje Nemrava.
 
Hráči do konce týdne budou na soustředění ve Slovinsku, kam odcestovali minulý čtvrtek. Hned druhý den se přitom Česká republika dostala na seznam států, které Slovinsko vnímá jako rizikové a pro pobyt ve Slovinsku je potřeba test na COVID.
 
„Měli jsme nakonec štěstí, že jsme vyrazili den před zavedením opatření. Kdybychom do Slovinska dojeli až v pátek, kdy začala omezení pro české občany platit, tak by to asi bylo složitější. Na hotelu musíme mít roušky, i když jdeme na jídlo, tak jdeme v rouškách a jídlo nabíráme rukavicemi. V posilovně jsou zvýšené hygienické podmínky, ale na hřišti nejsou vůbec žádná omezení,“ přibližuje Nemrava.
 
„Tento rok je kvůli pandemii rozkouskovaný. Je to vlastně již třetí příprava v relativně krátkém čase. Ale jinak vše běží tak, jak má a je to téměř stejné. Naplánování je v režii trenérů a vím, že moc dobře vědí, co dělají,“ dodává k soustředění.
 
Slovácko přivítalo v kabině tři nové tváře a všichni jsou to cizinci. Dle slov Nemravy je však kabina přijala kladně.
 
„Myslím, že všichni zapadli do kabiny dobře. Rigino komunikuje anglicky a s Michalem Kadlecem se baví německy. Už ukázal, že je gólový a měl by být platnou posilou do ofenzivy. Michal Tomič a Pavol Bajza jsou Slováci, takže tam není vůbec žádná komunikační bariéra. Tomič je po zranění a při tréninku má ještě v některých věcech úlevy. Zapojuje se do přípravy postupně. Pavol Bajza přišel vlastně těsně před soustředěním, ale taky tam není žádný problém. Myslím si, že charakterově jsou všechny tři příchody super a všichni hráči zapadli do kabiny,“ dodává Nemrava.


Článek je přiřazen k hráči: Vít Nemrava.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 24.01.2021 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Kšiltovka Puma modrá

Kšiltovka Puma modrá
490 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů včera, 08:21
V Ďolíčku přepsáno hned několik rekordů

Kliment: Jsme tady jedna velká parta neděle, 24.01.2021 09:49
Kliment: Jsme tady jedna velká parta

Liga žen dostala zelenou neděle, 24.01.2021 09:00
Liga žen dostala zelenou

VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians sobota, 23.01.2021 20:53
VIDEO: Tiskovka po zápase s Bohemians

Slovácko loupilo v Ďolíčku sobota, 23.01.2021 17:45
Slovácko loupilo v Ďolíčku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace