Vít Nemrava: Konkurence je potřeba

úterý, 11.08.2020 14:27
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba
nemrava110820.jpg

V odvetném zápase nadstavby se postavil mezi tři tyče na půdě Bohemians Praha 1905, a i když Slovácko nakonec prohrálo 1:2, tak Vít Nemrava podal spolehlivý výkon - „Je škoda, že sezona zrovna končí,“ litoval tehdy odchovanec Slovácka, který je nyní opět připravený poprat se o místo jedničky.

„Po přestupu Matouše Trmala a odchodu Radka Porcala jsem najednou vlastně zůstal sám. U Matouše Trmala se o přestupu spekulovalo, takže to zase až tak velké překvapení nebylo, ale že skončí i Radek Porcal jsem nečekal,“ říká Nemrava, kterému však brzy přibyl konkurent mezi tři tyče.
 
„Bylo jasné, že někdo další přijde. Konkurence je samozřejmě potřeba. Z Pavola mám dobrý pocit. Já jsem připravený poprat se o post jedničky a on určitě také. Nakonec to budou stejně trenéři, kteří podle našich výkonů rozhodnou, kdo bude chytat,“ pokračuje Nemrava.
 
Hráči do konce týdne budou na soustředění ve Slovinsku, kam odcestovali minulý čtvrtek. Hned druhý den se přitom Česká republika dostala na seznam států, které Slovinsko vnímá jako rizikové a pro pobyt ve Slovinsku je potřeba test na COVID.
 
„Měli jsme nakonec štěstí, že jsme vyrazili den před zavedením opatření. Kdybychom do Slovinska dojeli až v pátek, kdy začala omezení pro české občany platit, tak by to asi bylo složitější. Na hotelu musíme mít roušky, i když jdeme na jídlo, tak jdeme v rouškách a jídlo nabíráme rukavicemi. V posilovně jsou zvýšené hygienické podmínky, ale na hřišti nejsou vůbec žádná omezení,“ přibližuje Nemrava.
 
„Tento rok je kvůli pandemii rozkouskovaný. Je to vlastně již třetí příprava v relativně krátkém čase. Ale jinak vše běží tak, jak má a je to téměř stejné. Naplánování je v režii trenérů a vím, že moc dobře vědí, co dělají,“ dodává k soustředění.
 
Slovácko přivítalo v kabině tři nové tváře a všichni jsou to cizinci. Dle slov Nemravy je však kabina přijala kladně.
 
„Myslím, že všichni zapadli do kabiny dobře. Rigino komunikuje anglicky a s Michalem Kadlecem se baví německy. Už ukázal, že je gólový a měl by být platnou posilou do ofenzivy. Michal Tomič a Pavol Bajza jsou Slováci, takže tam není vůbec žádná komunikační bariéra. Tomič je po zranění a při tréninku má ještě v některých věcech úlevy. Zapojuje se do přípravy postupně. Pavol Bajza přišel vlastně těsně před soustředěním, ale taky tam není žádný problém. Myslím si, že charakterově jsou všechny tři příchody super a všichni hráči zapadli do kabiny,“ dodává Nemrava.


Článek je přiřazen k hráči: Vít Nemrava.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 12 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Magnetka Slovácko

Magnetka Slovácko
49 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Povlečení 2019

Povlečení 2019
1150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října před 12 hodinami
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii před 12 hodinami
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně včera, 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

U-15: Remíza s Hodonínem včera, 15:37
U-15: Remíza s Hodonínem

U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem včera, 13:24
U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace