1.FC Slovácko - Hlučín 4:1 (4:0)

Branky: 13. Košút, 38. Ondřejka, 40. Reinberk, 44. Nestorovski - 68. Motal.

Sestava 1.FC Slovácko: Motalygo - Kubáň, Reinberk, Košút, Jeleček - Fujerik, Perůtka, Cissé, J. Valenta - Ondřejka, Nestorovski
.

Úvod druhého středečního utkání na umělé hrací ploše staroměstského Širůchu se domácím povedl. Už ve 13. minutě si na rohový kop naskočil Košút a hlavou otevřel skóre. Slovácko bylo rychlejší a fotbalovější a svoji převahu vyjádřilo před poločasem i střelecky. Ve 38. minutě využil Ondřejka chytré Nestorovského přihrávky a přesnou trefou k levé tyči přidal druhý gól. Za dvě minuty si na Valentův trestný kop naskočil Reinberk a hlavou zvýšil už na 3:0. Těsně před poločasem přidal po centru Jelečka hlavou čtvrtý gól Nestorovski.

Po změně stran se na domácích projevila únava z náročného programu a hosté se tak uchránili od vyššího debaklu. Dokonce se jim podařilo snížit v 68. minutě Motalem, který se trefil parádně z pětadvaceti metrů.