Vyjádření klubu k Superpoháru

pátek, 30.06.2017 13:40
Vyjádření klubu k Superpoháru
stadion23042015.jpg

Naše fanoušky se snažím vždy pochopit (i když někdy se pořád učím, co je všechno možné) a vnímám, že vzhledem k tomu, jaká se v nich v těchto dnech vůči nám zvedá zloba, tak si to nedokážu vysvětlit jinak, než že nemají dostatek informací, protože klub rozhodně byl a chce být převážně na jejich straně. Chceme, aby se chovali korektně k nám a my se chceme taky chovat korektně k nim.

Několika z nich jsem se to osobně pokusil vysvětlit prostřednictvím emailu. Tímto chci uveřejnit naše vyjádření tak, aby se dostalo ke všem. Pokusím se v něm vysvětlit, jakou roli v celé záležitosti hrál klub.

Klub pronajal stadion FAČR ke konání akce Československý superpohár a FAČR byl jediným pořadatelem této akce.

Klub na organizační poradě konané 8.6.2017 v tiskovém středisku na stadionu v Uherském Hradišti jménem ředitele klubu výslovně žádal, aby FAČR ve spolupráci s klubem FC FASTAV Zlín zajistil prodej lístků pro členy fanclubu Zlín do sektoru B1 (jednalo se konkrétně o 200 ks vstupenek). Důvod žádosti byl jasný. Klub chtěl předejít vyvolání emocí a provokací, což se v případě umístnění kotle Zlína do sektoru domácích B3 dalo 100% předpokládat. Navíc se tak dalo předejít i případným škodám na ničení majetku stadionu.

Vše proběhlo za souhlasu přítomných tj. FAČR, Zlín, Slovan, policie ČR a bezpečnostní agentura. Bylo tedy učiněno rozhodnutí, že tomu tak bude. Proto jsme následně naše fanoušky utvrdili, že je to takto zajištěno, aby i oni nevyvolávali velké emoce.

To, že klub FC FASTAV Zlín nepředal svému Fanclubu vydaných 200ks vstupenek do sektoru B1, jak bylo závazně dohodnuto, ale naopak nechal naprosto volně prodat vstupenky do B3, jsme se dozvěděli prostřednictvím sociálních sítí, na kterých to zmiňovali fanoušci Zlína. Následně nám ze strany FC FASTAV Zlín i FAČR bylo sděleno, že s tím nehodlají vlastně nic dělat, přestože jsme na ně naléhali a upozorňovali, že je to vůči našemu klubu velký podraz.

Je to pro nás všechny v klubu velké zklamání, do kterého jsme se sami namočili a musíme se zamýšlet nad tím, jak při pronájmu stadionu postupovat v budoucnosti. Chceme zde pořádat co nejvíce akcí, jak nám možnosti dovolí. Je to nejenom možnost přivýdělku do našeho rozpočtu, ale i prezentace regionu. Za náš stadion se rozhodně nemusíme stydět, a proto chceme vám fanouškům a partnerům nabízet podobné aktivity. Tentokrát se to bohužel vůči našim nejvěrnějším fanouškům vůbec nepovedlo a jsem připraven si společně sednout a tyto záležitosti více diskutovat ať tomu do budoucna můžeme předejít.

Co se týče diskutované možnosti, že by se zápasy EL hrály na stadionu v Uherském Hradišti, tak FC FASTAV Zlín má vyjednaný stadion v Olomouci a s našim klubem o této možnosti nikdo nejedná a nejednal.

Věřím v pochopení a uzavření této záležitosti. Pokud k tomu budete vstřícní, budu za klub velmi rád.

Díky.

Mgr. Petr Pojezný
Ředitel klubu 1. FC Slovácko


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 17:59
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko vyloupilo jabloneckou Střelnici včera, 15:47
Slovácko vyloupilo jabloneckou Střelnici

Jurečka vyhlíží soupeře z první čtyřky úterý, 23.02.2021 10:04
Jurečka vyhlíží soupeře z první čtyřky

Semkli jsme se a ukázali sílu mužstva pondělí, 22.02.2021 07:00
Semkli jsme se a ukázali sílu mužstva

VIDEO: Tiskovka po zápase v Příbrami sobota, 20.02.2021 17:23
VIDEO: Tiskovka po zápase v Příbrami

Slovácko vyhrálo v Příbrami 4:1 sobota, 20.02.2021 16:09
Slovácko vyhrálo v Příbrami 4:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace