Vyjádření klubu k Superpoháru

pátek, 30. 6. 2017 13:40
Vyjádření klubu k Superpoháru
stadion23042015.jpg

Naše fanoušky se snažím vždy pochopit (i když někdy se pořád učím, co je všechno možné) a vnímám, že vzhledem k tomu, jaká se v nich v těchto dnech vůči nám zvedá zloba, tak si to nedokážu vysvětlit jinak, než že nemají dostatek informací, protože klub rozhodně byl a chce být převážně na jejich straně. Chceme, aby se chovali korektně k nám a my se chceme taky chovat korektně k nim.

Několika z nich jsem se to osobně pokusil vysvětlit prostřednictvím emailu. Tímto chci uveřejnit naše vyjádření tak, aby se dostalo ke všem. Pokusím se v něm vysvětlit, jakou roli v celé záležitosti hrál klub.

Klub pronajal stadion FAČR ke konání akce Československý superpohár a FAČR byl jediným pořadatelem této akce.

Klub na organizační poradě konané 8.6.2017 v tiskovém středisku na stadionu v Uherském Hradišti jménem ředitele klubu výslovně žádal, aby FAČR ve spolupráci s klubem FC FASTAV Zlín zajistil prodej lístků pro členy fanclubu Zlín do sektoru B1 (jednalo se konkrétně o 200 ks vstupenek). Důvod žádosti byl jasný. Klub chtěl předejít vyvolání emocí a provokací, což se v případě umístnění kotle Zlína do sektoru domácích B3 dalo 100% předpokládat. Navíc se tak dalo předejít i případným škodám na ničení majetku stadionu.

Vše proběhlo za souhlasu přítomných tj. FAČR, Zlín, Slovan, policie ČR a bezpečnostní agentura. Bylo tedy učiněno rozhodnutí, že tomu tak bude. Proto jsme následně naše fanoušky utvrdili, že je to takto zajištěno, aby i oni nevyvolávali velké emoce.

To, že klub FC FASTAV Zlín nepředal svému Fanclubu vydaných 200ks vstupenek do sektoru B1, jak bylo závazně dohodnuto, ale naopak nechal naprosto volně prodat vstupenky do B3, jsme se dozvěděli prostřednictvím sociálních sítí, na kterých to zmiňovali fanoušci Zlína. Následně nám ze strany FC FASTAV Zlín i FAČR bylo sděleno, že s tím nehodlají vlastně nic dělat, přestože jsme na ně naléhali a upozorňovali, že je to vůči našemu klubu velký podraz.

Je to pro nás všechny v klubu velké zklamání, do kterého jsme se sami namočili a musíme se zamýšlet nad tím, jak při pronájmu stadionu postupovat v budoucnosti. Chceme zde pořádat co nejvíce akcí, jak nám možnosti dovolí. Je to nejenom možnost přivýdělku do našeho rozpočtu, ale i prezentace regionu. Za náš stadion se rozhodně nemusíme stydět, a proto chceme vám fanouškům a partnerům nabízet podobné aktivity. Tentokrát se to bohužel vůči našim nejvěrnějším fanouškům vůbec nepovedlo a jsem připraven si společně sednout a tyto záležitosti více diskutovat ať tomu do budoucna můžeme předejít.

Co se týče diskutované možnosti, že by se zápasy EL hrály na stadionu v Uherském Hradišti, tak FC FASTAV Zlín má vyjednaný stadion v Olomouci a s našim klubem o této možnosti nikdo nejedná a nejednal.

Věřím v pochopení a uzavření této záležitosti. Pokud k tomu budete vstřícní, budu za klub velmi rád.

Díky.

Mgr. Petr Pojezný
Ředitel klubu 1. FC Slovácko


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 11. 11. 2018 15:28
> všechna videa
FANSHOP
Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Bunda Nike světle modrá

Bunda Nike světle modrá
1390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem pondělí, 12. 11. 2018 11:44
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem

U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra pondělí, 12. 11. 2018 11:39
U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra

U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra pondělí, 12. 11. 2018 11:35
U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra

Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2 neděle, 11. 11. 2018 13:58
Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2

VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem sobota, 10. 11. 2018 21:20
VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace