Výsledky úvodních utkání přípravy mládeže

siruch_umelka290113.JPG

Výsledky mládežnických týmů z 16. a 17.1.:

U19: 1.FC Slovácko - FC Nitra 1:1 (0:0), branka Cruz

U19: 1.FC Slovácko - FC Nitra 2:4 (2:1), branky Janík 2x

V úvodním dvojzápase zimní přípravy se U19 utkala s vedoucím týmem slovenské dorostenecké ligy Nitrou. V prvním utkání se zrodila remíza 1:1, kdy branku za domácí vstřelil Pitou Cruz po hezké individuální akci Kubaly. Ve druhém utkání vedla U19 Slovácka v poločase 2:1, když se dvakrát trefil Michal Janík. Po pauze však Nitra ukázala svoji kvalitu a výsledek otočila.

U17: 1.FC Slovácko - 1.FC Slovácko "C" (muži) 7:2 (6:1), branky Hrabina 4x, Žák, Vlček, Liška

Svěřenci trenéra Němčického působili na začátku přípravy lepším dojmem než zkušení hráči Sadů a po zásluze zvítězili vysokým rozdílem.

U16: 1.FC Slovácko - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (1:0), branka Kočiš

Domácí se ujali vedení v prvním poločase, kdy se po krásném úniku Řeholy trefil do odkryté branky Kočiš. Ve druhé půli měli hráči Slovácka častěji míč na svých kopačkách, ale vedení již nenavýšili. V závěru utkání tak převzal otěže Slovan a dvěma rychle po sobě jdoucími brankami otočil skóre.

U15: Turnaj v Třebíčí - 3.místo

U14: Turnaj v Třebíčí - 2.místo

U13: Turnaj v Třebíčí - 1.místo

U12: Turnaj v Morkovicích - 1.místo