Vysoká výhra s Frýdkem Místkem!

úterý, 1. 4. 2014 09:13

Domácí hráči vstoupili do zápasu od první minuty aktivně a již v 4min. zápasu vedli 2:0, když se dvakrát trefil Tomáš Zajíc. Ten docílil čistého hattricku a to v 28min z penalty. Hosté sice dokázali chvíli na to snížit, ale Slovácko brankou Lukáše Sadílka znovu odskočilo na rozdíl tří branek.

V druhém poločase kvalita hry, hlavně ze strany domácích hráčů, upadla. Hrálo se po většině ve středu hřiště, bez většího nasazení. To se zvedlo až když domácí prostřídali a znovu se dokázali střelecky prosadit. Sadílek přidal další dvě branky a jednou se trefil Martiš.

Trenér Hlahůlek: Z výsledku máme radost, z předvedené hry už méně. Dobrou půlhodinu prostřední pasáže zápasu jsme nehráli vůbec dobře. Měli jsme laciné ztráty míče a soupeři nabídli několik příležitostí na vstřelení branky. Prvních dvacet minut a závěr zápasu bylo naopak velmi kvalitních.

1.FC Slovácko : MFK Frýdek Místek 7:1 (4:1)
Branky: Zajíc 3, Sadílek 3, Martiš

Sestava: Vitásek - Holík /79. Bucala/ Síleš, Suchý, Martinka /72. Mareš L /- Sadílek, Křivánek, Machalík - Galuška /68. Slaný/ Zajíc /75. Martiš/ Rusnák /65. Vinkler/

Trenéři: Botek, Hlahůlek, Uhlíř

Ve středu 2.4.2014 zajíždí Slovácko do Teplic a v sobotu přivítají na Širůchu Mladou Boleslav.