Žáci si připsali výhru i prohru

pondělí, 16. 3. 2009 14:42
Žáci si připsali výhru i prohru
kop1.jpg
Starší žáci U15
MFK Ružomberok – 1.FC Slovácko   2 – 3   (1-3) 
Branky : Břečka, Vojtíšek, Hrobař

Sestava :
Vejmola – Skovajsík (23´Masařík), Řepka, Jankůj (36´Strašák), Břečka (23´Doležel) – Lomaka (23´Groulík), Pilka, Trávník (55´Jankůj) – Kübl (23´Hrobař), Fojtášek, Tesař (23´Sasínek)
Trenéři : Hábl, Bezděk, Botek

Starší žáci vyjeli na Slovensko ke dvěma přípravným utkáním s prvními dvěma mužstvy v žákovské tabulce středního Slovenska. V Ružomberoku pod umělým osvětlení nastoupili od začátku v sestavě navrátivší se marodi a bylo poznat, že po třítýdenní pauze byla hra velmi nesourodá, nepřesná a bez patřičného tempa a nasazení. Přesto po jedné povedené akci se Slovácko dostalo do vedení „marodem“ Břečkou. V zápětí však domácí potrestali nedůrazný odkop po rohu a vyrovnali, když už předtím několikrát dostali nepřesně hrající hosty do potíží. Teprve po vystřídání se hra začala částečně vyrovnávat a Slovácko vstřelilo do přestávky ještě dvě branky, které ovšem nevyjadřovali poměr sil na hřišti.

Po změně stran už po rozehrávce domácí potrestali školáckou hrubku a snížili na 2-3, ale od té doby byli jednoznačnými pány na hřišti hosté, kteří prakticky domácí nepustili do žádné akce. Slovácko skvěle kombinovalo a vytvářelo si převahu a i šance, které ovšem nedokázalo proměnit v branky.

„Začali jsme s marody, aby si opět „ošahali“ hřiště, ale po tak dlouhé pauze se kluci nemohli dostat do tempa a brzy jim docházeli síly. Přesto ukázali i pěkné akce, ale tempo bylo na ně zatím vysoké. Druhá půle byla z naší strany herně hodně povedená, ale zase nás zradila koncovka, takže spokojenost jen částečná  “ zhodnotil utkání jeden z trenérů Marek Hábl.
 
Martin – 1.FC Slovácko       1 – 0   (1-0)

Sestava :
Urbánek – Kübl (36´Fojtášek), Skovajsík, Jankůj, Břečka (22´Doležel) – Lomaka (22´ Pilka), Trávník, Groulík (50´Lomaka) – Hrobař (57´Kübl), Sasínek (17´Řepka), Tesař (17´Strašák,30´Masařík.
Trenéři : Hábl, Bezděk, Botek

Ve druhém utkání Slovácko nastoupilo v Martině, který je jen o bod za Ružomberokem a začátek utkání se mu vůbec nepovedl. Především někteří „marodi“ příliš podlehli dojmu, že po nemoci nemusí chtít na sobě tvrdě pracovat. Hra byla co se týče nasazení pouze slabým odvarem a domácí tak hráli díky nepřesnostem Slovácka více na útočné polovině.

Přestože se do vyložených šancí nedostávali, nebylo to jen kvalitní obranou hostů, ale i díky vlastním nepřesnostem. Přesto jejich bojovnost byla na vyšší úrovni a proto měli míč častěji a po jedné hrubce hostů se dostali do vedení. Ani brzké střídání nedostalo hosty do patřičného tempa. Teprve důrazný pohovor o přestávce Slovácko probudil a po změně stran se hrálo prakticky podle jeho not. Některé akce přímo volaly po minimálně vyrovnání, ale zbrklost a menší klid v koncovce nedovolil hostům alespoň vyrovnat. V závěru mělo Slovácko místy až drtivou převahu, ale bojující domácí vítězství uhájili.

„ Začali jsme velmi ležérně a kluci nevyužili přílišný respekt soupeře k nám k potvrzení včerejšího výsledku. Domácí poté trestali naši špatnou hru a dokázali po naší hrubce vstřelit branku, která nás moc nenakopla. Asi jsme si mysleli, že to zvládneme v následujících minutách. Opět se ukázalo, že utkání se musí hrát zodpovědně od začátku. Ve druhé půli jsme sice hráli o poznání lépe, ale zradila nás zbrklost a přílišná snaha v koncovce. Je to ponaučení do blížících se mistráků “ okomentoval nespokojený trenér Marek Hábl.
 

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 14. 7. 2019 22:03
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Vlajka 1.FCS

Vlajka 1.FCS
190 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Petržela: Je to krásný start do soutěže pondělí, 15. 7. 2019 11:31
Petržela: Je to krásný start do soutěže

VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě neděle, 14. 7. 2019 22:08
VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě

Slovácko veze tři body ze Sparty neděle, 14. 7. 2019 21:01
Slovácko veze tři body ze Sparty

Milan Petržela před zápasem na Spartě pátek, 12. 7. 2019 14:07
Milan Petržela před zápasem na Spartě

Další termíny prodeje permanentek středa, 10. 7. 2019 13:30
Další termíny prodeje permanentek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace