Zahustel: Ve hře hlavou se vyžívám

pondělí, 02.03.2020 10:24
Zahustel: Ve hře hlavou se vyžívám
zahustel020320.jpg

Běžela 89. minuta utkání a stadion v Uherském Hradišti byl na nohou. Slovácko vedlo na pražskou Slavií 1:0 a na lídra soutěže mířila další rychlá vlna. Tomáš Zajíc přiklepl míč do běhu na Patrika Šimka a ten poslal nadýchaný centr na hlavu Ondřeje Zahustela, který poslal fanoušky Slovácka do euforie.

„Patrik mě tam krásně našel. Pár minut před tím jsme se s Patrikem srazili hlavami, a pak z toho byla dokonalá spolupráce," vrací se Zahustel k momentu, který definitivně rozhodl o výhře Slovácka. 

Ondřej přišel v zimě ze Sparty a proti Slavii se mu střelecky daří. I tentokrát byla první branka v novém dresu do sítě Slavie.

„Mam na to asi štěstí. První ligový gól ve Spartě jsem dal taky proti Slavii. Měl jsem to na hlavě už o chvíli dříve, ale zaplať pánbůh jsem proměnil alespoň tu druhou šanci. Potvrdili jsme naše zasloužené vítězství,“ pokračuje Zahustel. 

 „Kluci podali od začátku týmový a bojovný výkon. Pak jsme se dostali do vedení, což byl rozhodující moment. Kdyby šla do vedení Slavia, už by bylo těžké to otáčet. Bylo vidět, že na rozdíl od prvního zápasu s Baníkem jsme si za tím šli. Již v Boleslavi bylo vidět zlepšení a teď jsme to protrhli a před skvělým publikem jsme zdolali Slavii,“ říká muž se zavázanou hlavou, který ani na chvíli neuvažoval o tom, že by ze zápasu odstoupil.

„Už jsem nějaké rány do hlavy dostal. Není to první šití. Mám hru hlavou rád, vyžívám se v tom, i když mám otevřenou hlavu. Byla to nepříjemná srážka. I Patrik má bouli jako nějaký boxer. Nakonec paradoxně naše spolupráce zajistila druhou branku,“ vysvětluje Zahustel, který si je vědom, že tým nesmí usnout na vavřínech. 

„Musíme se soustředit na další zápasy. Už ve středu nás čeká pohárové utkání s Libercem a v neděli jedeme do Teplic. Výhru nad Slavií musíme potvrdit i v těchto zápasech,“ dodává Zahustel.


Článek je přiřazen k hráči: Ondřej Zahustel.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 12.03.2020 09:57
> všechna videa
FANSHOP
Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Batoh světle modrý

Batoh světle modrý
450 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Matěj Kovář: Progres mě strašně motivuje včera, 08:18
Matěj Kovář: Progres mě strašně motivuje

Čivič: Slovácko mi dalo zázemí rodiny čtvrtek, 26.03.2020 07:30
Čivič: Slovácko mi dalo zázemí rodiny

Patrik Šimko: Chybí nám sranda v kabině středa, 25.03.2020 06:40
Patrik Šimko: Chybí nám sranda v kabině

Trénujeme individuálně a čekáme, co bude čtvrtek, 19.03.2020 00:05
Trénujeme individuálně a čekáme, co bude

Informace ke vstupenkám a permanentkám pátek, 13.03.2020 09:40
Informace ke vstupenkám a permanentkám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace