Zahustel: Ve hře hlavou se vyžívám

pondělí, 02.03.2020 10:24
Zahustel: Ve hře hlavou se vyžívám
zahustel020320.jpg

Běžela 89. minuta utkání a stadion v Uherském Hradišti byl na nohou. Slovácko vedlo na pražskou Slavií 1:0 a na lídra soutěže mířila další rychlá vlna. Tomáš Zajíc přiklepl míč do běhu na Patrika Šimka a ten poslal nadýchaný centr na hlavu Ondřeje Zahustela, který poslal fanoušky Slovácka do euforie.

„Patrik mě tam krásně našel. Pár minut před tím jsme se s Patrikem srazili hlavami, a pak z toho byla dokonalá spolupráce," vrací se Zahustel k momentu, který definitivně rozhodl o výhře Slovácka. 

Ondřej přišel v zimě ze Sparty a proti Slavii se mu střelecky daří. I tentokrát byla první branka v novém dresu do sítě Slavie.

„Mam na to asi štěstí. První ligový gól ve Spartě jsem dal taky proti Slavii. Měl jsem to na hlavě už o chvíli dříve, ale zaplať pánbůh jsem proměnil alespoň tu druhou šanci. Potvrdili jsme naše zasloužené vítězství,“ pokračuje Zahustel. 

 „Kluci podali od začátku týmový a bojovný výkon. Pak jsme se dostali do vedení, což byl rozhodující moment. Kdyby šla do vedení Slavia, už by bylo těžké to otáčet. Bylo vidět, že na rozdíl od prvního zápasu s Baníkem jsme si za tím šli. Již v Boleslavi bylo vidět zlepšení a teď jsme to protrhli a před skvělým publikem jsme zdolali Slavii,“ říká muž se zavázanou hlavou, který ani na chvíli neuvažoval o tom, že by ze zápasu odstoupil.

„Už jsem nějaké rány do hlavy dostal. Není to první šití. Mám hru hlavou rád, vyžívám se v tom, i když mám otevřenou hlavu. Byla to nepříjemná srážka. I Patrik má bouli jako nějaký boxer. Nakonec paradoxně naše spolupráce zajistila druhou branku,“ vysvětluje Zahustel, který si je vědom, že tým nesmí usnout na vavřínech. 

„Musíme se soustředit na další zápasy. Už ve středu nás čeká pohárové utkání s Libercem a v neděli jedeme do Teplic. Výhru nad Slavií musíme potvrdit i v těchto zápasech,“ dodává Zahustel.


Článek je přiřazen k hráči: Ondřej Zahustel.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Body dětské

Body dětské
350 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži před 4 hodinami
U16: V dohrávce 8.kola mladší dorost zvítězil v Kroměříži

U11 zvítězila v KP mladších žáků před 13 hodinami
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace