Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

středa, 22.05.2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím
zajic070319.jpg

Slovácko čeká poslední utkání nadstavbové části soutěže. V sobotu od 17:00 se na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje utkání s Karvinou - „Chceme se s fanoušky rozloučit vítězstvím,“ říká útočník Tomáš Zajíc.

Slovácko v nadstavbové části soutěže získalo ve čtyřech zápasech osm bodů a s předstihem si zajistilo ligovou příslušnost i pro příští sezonu. V posledním zápase Slovácko remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

„Ten zápase se nám nepovedl. Herně to nebylo ono a nedokázali jsme využít ani dlouhou početní výhodu. Na začátku zápasu jsme tam měli několik šancí, ale neproměnili jsme je nebo jsme nechali vyniknout domácího gólmana Hrušku. Hlavně v početní převaze jsme si nedokázali vytvořit trvalejší tlak,“ vrací se k poslednímu ligovému utkání Zajíc, který však věří, že v domácím prostředí to bude úplně jiný zápas.

„Poslední domácí zápasy nám vyšly výborně a kdybychom měli stejný vstup do zápasu i nyní s Karvinou, tak by to bylo super. Je to poslední utkání a my se s našimi fanoušky chceme rozloučit vítězstvím,“ říká Zajíc, který si v letošní sezoně připsal šest ligových zásahů.

„Úplně spokojený nejsem. Myslím, že těch branek jsem mohl dát i více. Hlavně začátek podzimu nebyl ideální a měl jsem tam i zdravotní problémy,“ přibližuje Zajíc, který na branku v nadstavbové části soutěže teprve čeká. 

„Do zápasu s Příbramí jsem kvůli nemoci nezasáhl, tak třeba si branku schovávám právě na sobotní zápas s Karvinou,“ přeje si a hodnotí nový systém soutěže.

„Ještě úplně nevím, jak to hodnotit. Na jednu stranu jsme se s předstihem zachránili, takže dobrý, ale taky to můžou být za jiných okolností docela nervy. Škoda, že nám o bod utekla skupina o Evropu. Někdo si nový formát pochvaluje a někomu se to nelíbí, to si člověk nevybere,“ dodává Zajíc s úsměvem.  


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 8 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Šusťáková bunda Puma modrá

Šusťáková bunda Puma modrá
1890 Kč

Kšiltovka Puma modrá

Kšiltovka Puma modrá
490 Kč

Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií před 8 hodinami
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií včera, 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 včera, 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií včera, 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace