Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím
zajic070319.jpg

Slovácko čeká poslední utkání nadstavbové části soutěže. V sobotu od 17:00 se na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje utkání s Karvinou - „Chceme se s fanoušky rozloučit vítězstvím,“ říká útočník Tomáš Zajíc.

Slovácko v nadstavbové části soutěže získalo ve čtyřech zápasech osm bodů a s předstihem si zajistilo ligovou příslušnost i pro příští sezonu. V posledním zápase Slovácko remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

„Ten zápase se nám nepovedl. Herně to nebylo ono a nedokázali jsme využít ani dlouhou početní výhodu. Na začátku zápasu jsme tam měli několik šancí, ale neproměnili jsme je nebo jsme nechali vyniknout domácího gólmana Hrušku. Hlavně v početní převaze jsme si nedokázali vytvořit trvalejší tlak,“ vrací se k poslednímu ligovému utkání Zajíc, který však věří, že v domácím prostředí to bude úplně jiný zápas.

„Poslední domácí zápasy nám vyšly výborně a kdybychom měli stejný vstup do zápasu i nyní s Karvinou, tak by to bylo super. Je to poslední utkání a my se s našimi fanoušky chceme rozloučit vítězstvím,“ říká Zajíc, který si v letošní sezoně připsal šest ligových zásahů.

„Úplně spokojený nejsem. Myslím, že těch branek jsem mohl dát i více. Hlavně začátek podzimu nebyl ideální a měl jsem tam i zdravotní problémy,“ přibližuje Zajíc, který na branku v nadstavbové části soutěže teprve čeká. 

„Do zápasu s Příbramí jsem kvůli nemoci nezasáhl, tak třeba si branku schovávám právě na sobotní zápas s Karvinou,“ přeje si a hodnotí nový systém soutěže.

„Ještě úplně nevím, jak to hodnotit. Na jednu stranu jsme se s předstihem zachránili, takže dobrý, ale taky to můžou být za jiných okolností docela nervy. Škoda, že nám o bod utekla skupina o Evropu. Někdo si nový formát pochvaluje a někomu se to nelíbí, to si člověk nevybere,“ dodává Zajíc s úsměvem.  


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko veze tři body z Karviné včera, 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou včera, 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Havlík: Po výhře je pauza příjemnější úterý, 15. 10. 2019 17:35
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější

Juniorka prohrála na Vrchovině pondělí, 14. 10. 2019 13:24
Juniorka prohrála na Vrchovině

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace