Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím
zajic070319.jpg

Slovácko čeká poslední utkání nadstavbové části soutěže. V sobotu od 17:00 se na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje utkání s Karvinou - „Chceme se s fanoušky rozloučit vítězstvím,“ říká útočník Tomáš Zajíc.

Slovácko v nadstavbové části soutěže získalo ve čtyřech zápasech osm bodů a s předstihem si zajistilo ligovou příslušnost i pro příští sezonu. V posledním zápase Slovácko remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

„Ten zápase se nám nepovedl. Herně to nebylo ono a nedokázali jsme využít ani dlouhou početní výhodu. Na začátku zápasu jsme tam měli několik šancí, ale neproměnili jsme je nebo jsme nechali vyniknout domácího gólmana Hrušku. Hlavně v početní převaze jsme si nedokázali vytvořit trvalejší tlak,“ vrací se k poslednímu ligovému utkání Zajíc, který však věří, že v domácím prostředí to bude úplně jiný zápas.

„Poslední domácí zápasy nám vyšly výborně a kdybychom měli stejný vstup do zápasu i nyní s Karvinou, tak by to bylo super. Je to poslední utkání a my se s našimi fanoušky chceme rozloučit vítězstvím,“ říká Zajíc, který si v letošní sezoně připsal šest ligových zásahů.

„Úplně spokojený nejsem. Myslím, že těch branek jsem mohl dát i více. Hlavně začátek podzimu nebyl ideální a měl jsem tam i zdravotní problémy,“ přibližuje Zajíc, který na branku v nadstavbové části soutěže teprve čeká. 

„Do zápasu s Příbramí jsem kvůli nemoci nezasáhl, tak třeba si branku schovávám právě na sobotní zápas s Karvinou,“ přeje si a hodnotí nový systém soutěže.

„Ještě úplně nevím, jak to hodnotit. Na jednu stranu jsme se s předstihem zachránili, takže dobrý, ale taky to můžou být za jiných okolností docela nervy. Škoda, že nám o bod utekla skupina o Evropu. Někdo si nový formát pochvaluje a někomu se to nelíbí, to si člověk nevybere,“ dodává Zajíc s úsměvem.  


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 18. 6. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Přívěšek - fotbalista

Přívěšek - fotbalista
79 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu včera, 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem včera, 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Slovácko remizovalo na půdě Slovanu úterý, 18. 6. 2019 18:58
Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

Daníček: Dřina, bez které to nejde neděle, 16. 6. 2019 14:27
Daníček: Dřina, bez které to nejde

Slovácko dnes zahájilo letní připravu pátek, 14. 6. 2019 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace