Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím
zajic070319.jpg

Slovácko čeká poslední utkání nadstavbové části soutěže. V sobotu od 17:00 se na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje utkání s Karvinou - „Chceme se s fanoušky rozloučit vítězstvím,“ říká útočník Tomáš Zajíc.

Slovácko v nadstavbové části soutěže získalo ve čtyřech zápasech osm bodů a s předstihem si zajistilo ligovou příslušnost i pro příští sezonu. V posledním zápase Slovácko remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

„Ten zápase se nám nepovedl. Herně to nebylo ono a nedokázali jsme využít ani dlouhou početní výhodu. Na začátku zápasu jsme tam měli několik šancí, ale neproměnili jsme je nebo jsme nechali vyniknout domácího gólmana Hrušku. Hlavně v početní převaze jsme si nedokázali vytvořit trvalejší tlak,“ vrací se k poslednímu ligovému utkání Zajíc, který však věří, že v domácím prostředí to bude úplně jiný zápas.

„Poslední domácí zápasy nám vyšly výborně a kdybychom měli stejný vstup do zápasu i nyní s Karvinou, tak by to bylo super. Je to poslední utkání a my se s našimi fanoušky chceme rozloučit vítězstvím,“ říká Zajíc, který si v letošní sezoně připsal šest ligových zásahů.

„Úplně spokojený nejsem. Myslím, že těch branek jsem mohl dát i více. Hlavně začátek podzimu nebyl ideální a měl jsem tam i zdravotní problémy,“ přibližuje Zajíc, který na branku v nadstavbové části soutěže teprve čeká. 

„Do zápasu s Příbramí jsem kvůli nemoci nezasáhl, tak třeba si branku schovávám právě na sobotní zápas s Karvinou,“ přeje si a hodnotí nový systém soutěže.

„Ještě úplně nevím, jak to hodnotit. Na jednu stranu jsme se s předstihem zachránili, takže dobrý, ale taky to můžou být za jiných okolností docela nervy. Škoda, že nám o bod utekla skupina o Evropu. Někdo si nový formát pochvaluje a někomu se to nelíbí, to si člověk nevybere,“ dodává Zajíc s úsměvem.  


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 20. 10. 2019 18:01
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jan Kalabiška: Věřil jsem si včera, 09:07
Jan Kalabiška: Věřil jsem si

VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné neděle, 20. 10. 2019 20:11
VIDEO: Tiskovka po zápase v Karviné

Slovácko veze tři body z Karviné neděle, 20. 10. 2019 17:22
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou neděle, 20. 10. 2019 10:20
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace