Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím
zajic070319.jpg

Slovácko čeká poslední utkání nadstavbové části soutěže. V sobotu od 17:00 se na městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje utkání s Karvinou - „Chceme se s fanoušky rozloučit vítězstvím,“ říká útočník Tomáš Zajíc.

Slovácko v nadstavbové části soutěže získalo ve čtyřech zápasech osm bodů a s předstihem si zajistilo ligovou příslušnost i pro příští sezonu. V posledním zápase Slovácko remizovalo na půdě pražské Dukly 0:0.

„Ten zápase se nám nepovedl. Herně to nebylo ono a nedokázali jsme využít ani dlouhou početní výhodu. Na začátku zápasu jsme tam měli několik šancí, ale neproměnili jsme je nebo jsme nechali vyniknout domácího gólmana Hrušku. Hlavně v početní převaze jsme si nedokázali vytvořit trvalejší tlak,“ vrací se k poslednímu ligovému utkání Zajíc, který však věří, že v domácím prostředí to bude úplně jiný zápas.

„Poslední domácí zápasy nám vyšly výborně a kdybychom měli stejný vstup do zápasu i nyní s Karvinou, tak by to bylo super. Je to poslední utkání a my se s našimi fanoušky chceme rozloučit vítězstvím,“ říká Zajíc, který si v letošní sezoně připsal šest ligových zásahů.

„Úplně spokojený nejsem. Myslím, že těch branek jsem mohl dát i více. Hlavně začátek podzimu nebyl ideální a měl jsem tam i zdravotní problémy,“ přibližuje Zajíc, který na branku v nadstavbové části soutěže teprve čeká. 

„Do zápasu s Příbramí jsem kvůli nemoci nezasáhl, tak třeba si branku schovávám právě na sobotní zápas s Karvinou,“ přeje si a hodnotí nový systém soutěže.

„Ještě úplně nevím, jak to hodnotit. Na jednu stranu jsme se s předstihem zachránili, takže dobrý, ale taky to můžou být za jiných okolností docela nervy. Škoda, že nám o bod utekla skupina o Evropu. Někdo si nový formát pochvaluje a někomu se to nelíbí, to si člověk nevybere,“ dodává Zajíc s úsměvem.  


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Zajíc.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
úterý, 18. 6. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu včera, 12:50
LOS 2019/2020: Na úvod pojedeme na Spartu

VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem včera, 08:20
VIDEO: Ohlasy po zápase se Slovanem

Slovácko remizovalo na půdě Slovanu úterý, 18. 6. 2019 18:58
Slovácko remizovalo na půdě Slovanu

Daníček: Dřina, bez které to nejde neděle, 16. 6. 2019 14:27
Daníček: Dřina, bez které to nejde

Slovácko dnes zahájilo letní připravu pátek, 14. 6. 2019 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace